fbpx
(096) 313 67 88
(063) 252 21 13

Дитяча стоматологія Львів

Діти – це особливі пацієнти, які потребують індивідуального підходу при лікуванні зубів. Саме тому їм необхідний дитячий стоматолог Львів, – фахівець, котрий зможе надати кваліфіковану допомогу.

У стоматологічному центрі Royal Dental юних пацієнтів чекають доброзичливі лікарі та безболісне, швидке лікування.

дитячий стоматолог львів
Замовити дзвінок

  або дзвоніть (096) 313 67 88

  Дитячий стоматолог у Львові – що ми пропонуємо

  У перелік послуг стоматологічної клініки входять:

  • лікування молочних зубів у дітей (Львів);
  • лікування хвороб ротової порожнини;
  • профілактичні процедури, направлені на запобігання виникнення карієсу;
  • встановлення брекет-систем та інших конструкцій, необхідних для вирівнювання зубного ряду.

  Завжди усміхнений, доброзичливий, кваліфікований дитячий стоматолог знайде підхід до кожного малюка. Завдяки йому неприємна процедура перетвориться у цікаву гру.

  Результатом відвідування фахівця стануть здорові зуби та гарна щаслива посмішка вашої дитини.

  дитяча стоматологія львів

  Дитяча стоматологія у Львові

  Турботливі батьки завжди прагнуть, щоб зуби дитини були гарними та здоровими, а згодом – не створювали проблем у дорослому житті.

  Дитячий стоматолог Royal Dental🔸 Індивідуальний підхід
  🔸 Сучасне обладнання
  Наша адреса🔸 Львів,
  вул. Героїв Крут 11 б

  Навіть дорослі нерідко звертаються до стоматологів лише у разі крайньої необхідності. Це неприпустимо і для сформованого здорового організму, а тим паче – для дітей, всі системи яких лише формуються та зміцнюються.

  Задача батьків – з ранніх років привчити дитину до правильного догляду за ротовою порожниною та систематичних походів до стоматолога, навіть якщо нічого не непокоїть. До того ж, значно вигідніше та дешевше своєчасно попередити проблему, ніж потім лікувати.

  Відвідувати лікаря варто з першого року, адже дитячі зубні хвороби підступні швидким прогресом, а із наслідками іноді доводиться боротися протягом всього життя. Тому оптимальна частота – поход до стоматолога кожні три місяці. Дитяча терапевтична стоматологія Royal Dental надає для цього всі умови.

  Дитяча хірургічна стоматологія

  Найпоширеніші дитячі проблеми:

  • Неправильний прикус. При перших же ознаках порушення прикусу, відразу необхідно звернутися до ортодонта. Необхідно розуміти, що це не лише косметична проблема. В подальшому це може спровокувати пошкодження зубів, їх опорного апарату і навіть ясен. Крім того викривлені зуби більше схильні до захворювань, можуть викликати хвороби щелепних суглобів, хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту, тощо. Стоматологи рекомендують робити корекцію зубів якомога раніше, адже в цьому випадку процес виправлення зубів займе менше часу.
  • Стоматити. Кілька різновидів стоматитів об’єднує спільний фактор – це дитяча хвороба. Перші показники – білі цятки чи невеликі виразки круглої або овальної форми із запаленням навколо у роті. Виявивши симптоми, необхідно терміново звернутися до стоматолога. Спеціаліст визначить різновид захворювання і призначить лікування.
  • Карієс. Думка про те, що молочні зуби не потрібно лікувати, адже їх можна просто видалити для росту постійних – докорінно хибна. Сусідні зуби при появі вільного простору починають зміщуватися, після чого постійний зуб може прорізатися не на своєму місці. Це призводить до порушення розвитку прикусу, лицьового скелета, косметичних дефектів, псування дикції.

  Також у клініці Royal Dental діє дитяча хірургічна стоматологія, діагностика, професійна чистка, тощо.

  Клініка дитячої терапевтичної стоматології у Львові

  Дитяча стоматологія у Львові Royal Dental надає повний комплекс послуг для профілактики та лікування карієсу, лікування захворювань ротової порожнини та встановлення систем для вирівнювання зубів.

  Важливо, щоб перші походи дитини до зубного лікаря не викликали негативних емоцій. На щастя для сучасних дітей і їх батьків, сьогодні є всі можливості для того, щоб малюк так і не познайомився із зубним болем.

  Наші лікарі завжди здатні відшукати індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми використовуємо виключно надсучасне обладнання, професіональні інструменти та безпечні матеріали. Всі процедури – максимально комфортні та безболісні. Фахівці Royal Dental стануть справжніми друзями навіть для найменших пацієнтів.

  А можна в вас полікувати дитину?

  Окреме місце у нашій клініці займає лікування дітей. Важливо, щоб у дитини були міцні і здорові зуби, проте не менш важливо, щоб дитина з самого дитинства не відчувала страху перед стоматологічним кріслом. Ось чому ми приділяємо велике значення створенню контакту між лікарем і маленьким пацієнтом!

  Як виглядатиме огляд дитини в кріслі стоматолога?

  Дитячий стоматолог повністю оглянувши ротову порожнину дитини, вкаже на існуючі проблеми та проведе необхідне лікування.

  На що саме батькам звернути увагу?

  Звертаємо увагу шановних батьків, що лікування молочних (тимчасових) зубів обов’язкове. Не слід вважати, що хвороби зникнуть разом з випадінням тимчасових зубів. Медичні дослідження показують, що стан ротової порожнини прямо пов’язаний зі здоров’ям дитячого організму. Запальні процеси, карієс та інші поширені проблеми провокують утворення токсинів, які потрапляють в загальну систему кровообігу. В результаті, страждають найбільш життєво важливі органи: серце, нирки, печінка та ін.

  Як діяти батькам?

  Щоб не допустити неприємних наслідків зверніться за консультацією до спеціаліста. Сучасні методи лікування, високоякісне обладнання, найновіші матеріали та індивідуальний підхід до кожного маленького пацієнта зроблять відвідування ROYAL DENTAL CLINIC легким і приємним.

  Оцініть нашу послугу
  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!