fbpx

Дитяча стоматологія

ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ!

Дітям потрібен індивідуальний підхід та індивідуальний лікар, із спеціалізацією «дитячий стоматолог».

Стоматологічний центр Royal Dental, пропонує маленьким  пацієнтам комфортне безболісне лікування та дружню атмосферу!

Серед наших послуг:

-профілактика карієсу у дітей;
-лікування молочних зубів, у тому числі і безболісне пломбування;
– ефективне лікування захворювань ротової порожнини;
– встановлення конструкцій для вирівнювання зубів (брекет-систем і т.д.).

Багаторічний досвід роботи, а також усміхнений стоматолог  зуміє підібрати підхід до кожної дитини, перетворивши стоматологічну процедуру в захопливу гру.

Результат – здорові зубки та щаслива дитина.

Телефонуйте: (096) 313 67 88
Google+
Pinterest

Дитяча стоматологія у Львові

Турботливі батьки завжди прагнуть, щоб зуби дитини були гарними та здоровими, а згодом – не створювали проблем у дорослому житті.

Навіть дорослі нерідко звертаються до стоматологів лише у разі крайньої необхідності. Це неприпустимо і для сформованого здорового організму, а тим паче – для дітей, всі системи яких лише формуються та зміцнюються.

Задача батьків – з ранніх років привчити дитину до правильного догляду за ротовою порожниною та систематичних походів до стоматолога, навіть якщо нічого не непокоїть. До того ж, значно вигідніше та дешевше своєчасно попередити проблему, ніж потім лікувати.

Відвідувати лікаря варто з першого року, адже дитячі зубні хвороби підступні швидким прогресом, а із наслідками іноді доводиться боротися протягом всього життя. Тому оптимальна частота – поход до стоматолога кожні три місяці. Дитяча терапевтична стоматологія Royal Dental надає для цього всі умови.

Дитяча хірургічна стоматологія

Найпоширеніші дитячі проблеми:

– Неправильний прикус. При перших же ознаках порушення прикусу, відразу необхідно звернутися до ортодонта. Необхідно розуміти, що це не лише косметична проблема. В подальшому це може спровокувати пошкодження зубів, їх опорного апарату і навіть ясен. Крім того викривлені зуби більше схильні до захворювань, можуть викликати хвороби щелепних суглобів, хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту, тощо. Стоматологи рекомендують робити корекцію зубів якомога раніше, адже в цьому випадку процес виправлення зубів займе менше часу.

– Стоматити. Кілька різновидів стоматитів об’єднує спільний фактор – це дитяча хвороба. Перші показники – білі цятки чи невеликі виразки круглої або овальної форми із запаленням навколо у роті. Виявивши симптоми, необхідно терміново звернутися до стоматолога. Спеціаліст визначить різновид захворювання і призначить лікування.

– Карієс. Думка про те, що молочні зуби не потрібно лікувати, адже їх можна просто видалити для росту постійних – докорінно хибна. Сусідні зуби при появі вільного простору починають зміщуватися, після чого постійний зуб може прорізатися не на своєму місці. Це призводить до порушення розвитку прикусу, лицьового скелета, косметичних дефектів, псування дикції.

Також у клініці Royal Dental діє дитяча хірургічна стоматологія, діагностика, професійна чистка, тощо.

Клініка дитячої терапевтичної стоматології у Львові

Дитяча стоматологія у Львові Royal Dental надає повний комплекс послуг для профілактики та лікування карієсу, лікування захворювань ротової порожнини та встановлення систем для вирівнювання зубів.

Важливо, щоб перші походи дитини до зубного лікаря не викликали негативних емоцій. На щастя для сучасних дітей і їх батьків, сьогодні є всі можливості для того, щоб малюк так і не познайомився із зубним болем.

Наші лікарі завжди здатні відшукати індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми використовуємо виключно надсучасне обладнання, професіональні інструменти та безпечні матеріали. Всі процедури – максимально комфортні та безболісні. Фахівці Royal Dental стануть справжніми друзями навіть для найменших пацієнтів.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!