fbpx

Естетична стоматологія

Вініри:

Білосніжна усмішка – мрія мільйонів людей. Однак, далеко не всі можуть похвалитися гарною формою зубів, навіть якщо вони здорові. Занадто малі, тонкі або широко розставлені зуби можуть завдавати незручності і негатино впливати на впевненість в собі. На щастя, в сучасній стоматології цю проблему можна вирішити швидко за допомогою вінірів.

Керамічні вініри це тонкі, близько 0,3-0,5 мм. накладки, які закріплюються на передню частину зубів. При цьому зуби піддаються мінімальній обробці, а в деяких випадках їх зовсім непотрібно обпилювати. Керамічні вініри володіють властивостями, схожими з властивостями емалі. Колір вінірів може бути білосніжним, або можна підібрати до кольору своїх зубів.

Вініри є справжнім порятунком для людей, які стежать за своїм зовнішнім виглядом, адже сучасний світ досить вимогливий до нас  в цьому питанні.

В яких випадках встановлюють керамічні вінри:

– зуби зламані
– присутні треми і діастеми
– є клиновидний дефект
– зуби стерті і болісно реагують на температуру
– форма зубів порушена від природи
– старі пломби стали змінювати колір
– тетрациклінові зуби
– присутній флюорос
– проявляються наслідки травм або лікування кореневого каналу

Термін служби керамічних вінірів:
Вініри вимагають такого ж догляду, як і рідні зуби. Якщо Ви будете дотримуватись рекомендацій стоматолога щодо догляду за порожниною рота і вінірами зокрема. Красивий і довговічний результат Вам забезпечений.

Основні правила догляду за вінірами:
– раз на півроку потрібно приходити в клініку на діагностику конструкції і особисту гігієну ротової порожнини
– для продовження терміну служби керамічних вінірів дотримуйтесь рекомендацій лікаря з цього приводу

Безметалева кераміка:

Протезування безметалевою керамікою – це прогресивний метод поповнення зубного ряду. Ми пропонуємо нашим пацієнтам матеріал, який за зовнішнім виглядом практично не відрізняється від натуральних тканин зуба. Унікальна технологія дозволяє, як найкраще вирішити проблему естетики. Крім того стоматологи всіх країн погодилися, що протезування безметалевою керамікою безпечне і екологічне. Професійно виконана безметалева кераміка переломлює промені світла точно так, як і емаль зуба.

Види безметалевої кераміки.

Безметалеві коронки Emax: тренд нашого часу! Суцільно керамічні коронки Emax виготовляються із спеціальних заготовок, основою яких є дисилікат літію. Вони мають надзвичайну міцність і неперевершену естетику. За технологією Emax можна виготовляти не тільки коронки, а також вкладки і вініри.

Переваги безметалевої кераміки Emax:

– краса: виглядають дуже ефектно саме за рахунок відсутності металу, який часто надає зубу сіруватий відтінок.
– унікальна сумісністність з тканинами порожнини рота.
– такі коронки не викликають відторгення з організмом, то абсолютно безпечні для алергетиків.
– широкий діапазон застосування.
– відмінні експлуатаційні характеристики.
– довговічність.

Цирконієві коронки:

Оксид. або діоксид цирконію – це останнє слово в ортопедії. Він з’явився в стоматології відносно недавно і завдяки своїх переваг зайняв лідируючу позицію. Головні два плюси цього матеріалу – естетика і міцність.
Чим діоксид цирконію відрізняється від метало-кераміки.

Діоксид цирконію нічим не поступається метало-кераміці в міцності, і на відміну від неї ніяк не впливає на прилеглу до коронки десну, і не викликає дискомфорту. Часто такі конструкції використовуються у жувальній стороні і у протезуванні на імплантах. Якщо за такими конструкціями належно доглядати вони прослужать Вам все життя.

Всі цирконієві конструкції  виготовляються з надзвичайною точністю адже моделюються на CAD CAM системі. Уявіть собі, цей процес Ви можете побачити тільви в Royal Dental.

Переваги цирконієвих коронок:
– на відміну від метало-керамічної коронки у якій згодом може оголитися метал, цирконієва коронка завжди буде такою ж білою, як і в день цементування.
– цирконієві коронки повністю сумісні з м’якими тканинами, і сприяють зростанню десни навколо зуба.
– цирконієві коронки ідеально точні, тому що моделюються на комп’ютері за допомогою спеціальної програми ExoCAD і вирізаються CAD CAM машиною. Це найточніший метод, який існує в світі.

Телефонуйте: (096) 313 67 88
Google+
Pinterest

Естетична стоматологія у Львові

Естетична стоматологія – це один з найбільш складних розділів стоматології, що вимагає не лише професійного, а й творчого підходу. Кожен випадок художньої реставрації зубів індивідуальний. Перед фахівцями клініки стоїть завдання відновлення особливостей пошкодженого зуба.

Крім того, реставрація зубів – це особлива технологія, де застосовуються спеціальні матеріали: композити і компомери. Перші – перевірені часом та довговічні, служать по 10-15 років, другі ж – порівняно новий матеріал, відомий своїми естетичними властивостями. Серед переваг:

 – Широка палітра кольорів сучасних матеріалів дозволяє максимально натурально підібрати колір оновленого зуба.

 – Результат реставрації зубів – точна імітація міцної природної емалі.

 – В ході художньої реставрації зубів фахівці клініки можуть підкорегувати їх контури, що зробить посмішку ще більш привабливою.

Також ми пропонуємо нарощування зубів, ціна якого сповна виправдана якістю та довговічністю результату. Коронки і мости вже давно застосовуються для маскування зіпсованого зуба. Естетична стоматологія відрізняється тим, що використовує безметалеві технології. При цьому вдається домогтися максимальної близькості до природного вигляду зубів.

Види послуг: вініри, безметалеві, цирконієві коронки на зуби

В естетичній стоматології виділяють три пов’язаних між собою поняття: реставрація зубів, реконструкція і трансформація. Основна її мета – відтворення зубного ряду природної форми, а також властивостей зубів: кольору, блиску і структури.

Що стосується встановлення вінірів чи коронок, тут є кілька варіантів:

Клініка естетичної стоматології у Львові

Естетична стоматологія, перш за все – це художня реставрація зубів, мета якої – гарна сліпуча посмішка без застосування протезування. Коронки кріпляться за допомогою професійних адгезійних матеріалів. Вони забезпечують стійкість фіксації. Крім того, після процедури пацієнт не відчуває наявності в ротовій порожнині чужорідного тіла.

Естетична та косметична стоматологія – це не лише вініри на передні зуби, ціна яких залежить від складності роботи, а ще й відбілювання, корекція форми, усунення сколів або розворотів, видалення потемнілих старих пломб, усунення занадто великих або вузьких проміжків, чистка та професійне відбілювання, тощо.

Клініка естетичної стоматології Royal Dental у Львові пропонує нові формати роботи для тих, хто справді піклується про своє здоров’я та красу. Ми гарантуємо не лише індивідуальний підхід принципово нового рівня, а й беззаперечну якість, надійність та комфорт. З нами можна легко забути про власні страхи щодо стоматології.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!