fbpx
(096) 313 67 88
(063) 252 21 13

Вініри Львів

Не всі знають, що форму передніх зубів можна відновити не лише композитними реставраціями. Вініри є спеціальними накладками, які покращують зовнішній вигляд зубів при усмішці. При чому, як колір, так і форму, так і розташування зубних одиниць. 

І якщо раніше перш за все краса зубів була важлива для акторів, викладачів, телеведучих, то тепер вона стосується усіх. Усі знімають численні фото та відео, бажають бути кращою версією себе.

Замовити дзвінок

  або дзвоніть (096) 313 67 88

  У нашій клініці ціна вінірів у Львові цілком прийнятна. Ми зробили їх доступними для широкого кола пацієнтів. Адже естетична складова надзвичайно важлива для зубного ряду. Його краса є запорукою впевненості у собі, доброго психологічного стану та гарного іміджу.

  Вініри - це🔸 Гарна білосніжна посмішка
  Royal Dental 🔸 Виготовлення вінірів у власній лабораторії
  Красиві зуби🔸 Ознака здорової і успішної людини

  Які проблеми успішно можна вирішити, встановивши вініри на зуби?

  Вініри у Львові вам допоможуть відчути себе впевнено та усміхатися частіше. Не можна їх розглядати, як повну заміну брекет-системам, проте положення окремих зубів вони можуть виправити візуально. У багатьох випадках ортодонт та протезист у нас працюють в парі та спільно шукають рішення естетичних проблем зубного ряду:

  • малих за розмірами зубів;
  • зубного ряду із проміжками;
  • сколів емалі;
  • розвернутих в інший бік окремих зубних одиниць;

  Вініри (Львів) дуже тонкі та непомітні, у порожнині рота не відчуваються. Все, що вимагається від вас - не їсти занадто тверді продукти, не розкусувати зубами нитки. Цього не можна робити і за відсутності у порожнині рота будь-яких ортопедичних конструкцій. Тому неважко ці рекомендації виконувати. І звичайно, користуватися зубними нитками, ополіскувачами на регулярній основі.

  Переваги вінірування:

  1. обробка поверхні зубів мінімальна;
  2. можна змінити колір зубного ряду;
  3. структура накладок нагадує будову емалі;
  4. за допомогою цієї технології можна виправити тетрациклінові зуби або ті, що потемніли після лікування каналів;
  5. простота догляду: звичайне домашнє та професійне чищення зубів в кабінеті стоматолога.

  Етапи виготовлення керамічних вінірів Empress CAD Multi

  Прайс на вініри Львів

  Цікаво? Записуйтесь на консультацію, щоб дізнатися ціну вінірів у Львові у нашій клініці. З вами працюватимуть кращі фахівці із протезування та естетичної стоматології нашого міста. Користуйтесь сучасними безпечними методами покращення естетики зубного ряду. Технології зараз стрімко пішли вперед.

  Не варто боятися лікувати зуби або змінювати їх зовнішній вигляд. Темний колір емалі, неправильна форма зубних одиниць від природи тепер не є тою проблемою, яку не можна вирішити.

  Сучасна стоматологія має достатньо засобів для виправлення вроджених та набутих недоліків зубного ряду. І все це із мінімальним обточенням емалі. Знімається шар всього лише 0.5 мм. У більшості випадків вініри у Львові спеціальної підготовки не потребують. Не потрібно робити депульпацію. Під час маніпуляцій ви не будете відчувати біль.

  Послуга Ціна
  1 Консультація стоматолога + фотопротокол ( складання кошторису + детальний план лікування) від 500 грн
  2 Консультація стоматолога обширна ( складання кошторису + детальний план лікування+ фото відео протокол + 3d сканування зубів + 3d обличчя + презентація smile claud ) від 1000 грн
  3 Онлайн консультація лікаря стоматолога хв (телефоном / Zoom / Viber / Telegram) Безкоштовно
  4 Ціна вінірів від 450 євро. Більш детально звертайтесь за консультацією.
  //royaldental.com.ua/wp-content/uploads/slider6/veeners_slider1.jpeg
  //royaldental.com.ua/wp-content/uploads/slider6/veeners_slider2.jpeg

  Чи є вікові обмеження для вінірування?

  Ваш вік не має значення. Але формування зубного ряду вже має бути завершеним. Ми робимо процедуру молодим хлопцям та дівчатам після травм або при вроджених проблемах.

  Білосніжна усмішка личить усім. І ви її отримаєте всього лише за 2 візити. Чекаємо на ваш перший візит найближчим часом. Не можна відкладати щастя та красу! Особливо за того рівня стоматологічних послуг та цін на вініри у Львові, який маємо сьогодні.

  Оскільки у нас власна лабораторія, то ціна/якість  вінірів є найкращою на ринку.

  Усміхайтесь впевнено та радійте життю!

  veeners_slider1.jpeg
  veeners_slider2.jpeg
  veeners_slider3.jpeg
  veeners_slider4.jpeg
  veeners_slider5.jpeg
  veeners_slider6.jpeg
  veeners_slider7.jpeg
  veeners_slider8.jpeg
  veeners_slider9.jpeg
  previous arrow
  next arrow

  Чи правда, що вініри шкодять природному зубу?

  Ні! Технології сьогодення створюють керамічну реставрацію абсолютно унікальним стоматологічним продуктом! ⁣Вінір відтворює структуру і зовнішній вигляд натурального зуба і, завдяки своїй герметичності, служить довгі роки захистом від впливу шкідливих факторів, що руйнують емаль.

  Як доглядати за вінірами?

  Вініри - це ваші нові повноцінні зуби, які також вимагають елементарного догляду: чищення 2 рази на день, використання зубної нитки та відвідування стоматолога раз на півроку для профілактичного огляду.⁣

  Чи можна побачити як буде виглядати посмішка до виготовлення вінірів?

  Так за допомогою Digital Smile Design - програми пацієнт має можливість побачити свій кінцевий результат перед початком лікування.

  Скільки часу виготовляють вініри?

  За три тижні нашим спеціалістам вдалося кардинально змінити посмішку людини. Кожен пацієнт - це окремий індивідуальний підхід та термін лікування.

  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!