fbpx
(096) 313 67 88
(063) 252 21 13

Естетична стоматологія Львів

Відновлення естетики зубного ряду є часто справжнім викликом для наших фахівців. Та ми радо його приймаємо!

Естетична стоматологія ставить перед собою завдання робити усмішку привабливою у пацієнтів будь-якого віку. На жаль, зуби лишаються красивими не так довго, як живе сучасна людина. Причиною тому є і екологія, і генетичні особливості, і шкідливі звички, і ігнорування походів до стоматолога на чистку. Можна такій ситуації зарадити. І часто для цього потрібно лише 2 візити.

Наші роботи по естетичній стоматології

Замовити дзвінок

  або дзвоніть (096) 313 67 88

  Якими засобами володіє естетична стоматологія у Львові для вирішення проблем зубного ряду?

  На перший план тут виходить творчий підхід, оскільки зовнішній вигляд зуба слід наблизити до природного. Стоматологи нашої клініки мають здібності скульптора.

  Щодо матеріалів, то естетична стоматологія (Львів) застосовує два типи матеріалів: композити та компонери. Перший із них відомий досить давно, а от другий є більш сучасним, має такі істотні переваги:

  • велика палітра кольорів, можна дуже легко адаптувати реставрацію під натуральний колір зубів;
  • точна імітація зубної емалі, яка має неоднорідне забарвлення та прозорість;
  • наближеність до природного вигляду зуба.

  Усі сучасні технології відтворення поверхні зуба є безметалевими.

  Матеріали, які використовуються

  Зокрема пропонуємо:

  • вініри;
  • коронки із кераміки;
  • коронки із цирконію.

  Відбувається постійний прогрес у цій області стоматологічної науки. Тому те, що мало актуальність 10 років тому, уже можна вважати дещо застарілими технологіями. Останніми роками усе частіше стали використовуватися комп’ютерні технології. Тож можна одразу бачити результат. Розрахунок іде до міліметра.

  естетична стоматологія Львів

  Наші лікарі постійно навчаються у найкращих спеціалістів Європи. Останні щедро діляться досвідом. На навчання персоналу, відбір найкращих лікарів ми сил та часу не шкодуємо! Адже це наша команда. Люди, які своїми руками творять диво.

  Усі матеріали сумісні із тканинами людини. Вони не відторгаються, не викликають алергії. Естетична стоматологія у Львові є повністю безпечною.

  Чи довго слугує реставрація?

  Який термін служби подібних конструкцій? При правильному догляді слугують десятки років. Треба лише не нехтувати профілактикою та гігієною, не перегризати тверді предмети тощо. Ці правила елементарні та допоможуть зберегти красу власних зубів. Щоб не потрібно було у майбутньому вдаватися до реставрацій.

  Чи будуть неприємні специфічні відчуття після естетичної реставрації зуба?

  Гарантуємо, що ви не будете відчувати присутність чужорідного тіла після звернення за послугами естетичної стоматології у Львові. У дзеркалі реставрацію важко буде хоч за якимось ознаками відрізнити від справжнього зуба.

  Після ендодонтичного лікування можна відновити навіть ті зуби, що повністю були втрачені, від яких залишився лише корінь. Інколи дійсно є можливість реставрації, а не протезування. Час нею скористатися!

  Чекаємо на консультації у зручний для вас час. Приходьте і будьте певні: ми допоможемо вам повернути як красу, так і природну функцію зубного ряду. Ви знову відчуєте насолоду від улюбленої їжі. І чекайте компліментів вашій чарівній усмішці. Приємно буде вам допомогти.

  Оцініть нашу послугу
  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!