fbpx

Хірургія

Основним завданням спеціалістів клініки Royal Dental є збереження зубів здоровими, за допомогою вище наведених сучасних маніпуляцій в  Нашій клініці, але в де-яких умовах зуб неможливо відновити .В таких випадках потрібно робити хірургічне втручання.

Хірургічне лікування проводиться у випадку неможливості збереження та відновлення зубів.

Ми забезпечимо найвищий рівень Вашої безпеки та комфорту під час хірургічних втручань завдяки сучасному обладнанню,високому рівню стерилізаціі та сертифікованим матеріалам.

Ми проводимо всі види амбулаторних операцій:

– зубозберігаючі операції
– часткове видалення інфікованого кореня
– видалення частини зуба з коренем
– видалення кісти над верхівкою кореня
– безболісне видалення зуба мудрості
– пластика вуздечок губ та язика

Повірте,що стоматологічна хірургія в сучасному світі є абсолютно безболісною і адекватною для пацієнта. Дуже багато пацієнтів,які звертаються до Нас з великим страхом щодо хірургіі,після втручання кардинально зміняють свою думку про стоматологію в цілому,нав’язану ще з раннього дитинства.

Телефонуйте: (096) 313 67 88
Google+
Pinterest

Хірургічна стоматологія у Львові

Хірургічна стоматологія, на відміну від терапевтичної, напряму пов’язана із хірургічними втручаннями. Це зубозберігаючі операції, підготовка зубів до імплантації, підсадка кісткової тканини, естетичні операції в пародонтології, видалення кісти гайморової пазухи, тощо.

У сучасній хірургічній стоматології видалення зубів є крайнім заходом, до якого лікар звертається лише в окремих випадках. До зубозберігаючих операцій відносяться:

 – Гемісекція, роз’єднання коренів, видалення одного з коренів разом з коронкової частиною зуба;

– Ампутація кореня (видаляється лише проблемний корінь зуба);

– Сепарація, роз’єднання коренів для подальшого відновлення.

Метою сучасної стоматології є збереження зубів. Тому зубозберігаючі операції – пріоритетний напрямок хірургії, якому у клініці Royal Dental приділяють основну увагу.

Серед поширених процедур:

 – Операція синус ліфтинг. Спрямована на збільшення об’єму кісткової тканини і зміни дна гайморової пазухи. Її виконують при серйозній атрофії кістки, коли неможливо використовувати знімні протези і ускладнюється установка імплантатів.

 – Розтин абсцесу. Абсцес може виникати як ускладнення деяких захворювань і патологій зубів, таких як карієс, неправильний прикус, а також в разі носіння невірно виготовлених зубних протезів.

 – Цистектомія. Видалення кісти з вилущуванням стінок. Кіста виникає з різних причин, серед яких неправильно проведене ендодонтичне лікування і запущений карієс.

 – Пластика вуздечки. Проводиться зазвичай у дитячому віці. Допомагає повернути естетичний вигляд переднім різцям та зберегти тканини пародонту.

 – Подовження коронкової частини зуба. Контури кістки змінюються для вивільнення структур для подальшого відновлення.

 – Гінгівопластика. Зміна контуру ясен здійснюється з метою поліпшення естетичного та структурного стану тканин.

 – Альвеолопластика. Дозволяє сформувати альвеолярний гребінь в разі його атрофії, різних дефектів або травм перед протезуванням.

Видалення зуба мудрості, кісти гайморової пазухи

Одна із основних послуг хірургічної стоматології – видалення зубів. Показання до процедури можуть бути різними:

 – Руйнування частини зуба, коли зберегти його за допомогою пломбування та інших терапевтичних чи ортопедичних процедур неможливо;

 – Сильний нахил чи висування зубів, що травмує сусідні м’які тканини чи заважає протезуванню;

 – Суттєве зміщення;

 – Перелом кореня внаслідок травми;

 – Неможливість доступу для лікування (основна причина видалення зуба мудрості);

 – Неможливість чи неефективність ендодонтичного лікування;

 – Пародонтит важкого ступеня;

 – Ортодонтичні чинники.

Основні протипоказання, які обов’язково необхідно обумовити з лікарем – цукровий діабет чи серцево-судинні захворювання в стадії декомпенсації, нещодавній інфаркт міокарда, гострі вірусні респіраторні захворювання, стоматити та інші інфекції в ротовій порожнині, загострення психічних захворювань.

Видалення зубів в Royal Dental у Львові

Стоматологічна клініка Royal Dental пропонує цілий спектр послуг, включаючи видалення зубів, видалення кісти зуба, часткове видалення інфікованого кореня, зубозберігаючі операції, пластику вуздечок, тощо.

Для хірургічних маніпуляцій використовуються тільки якісні та сучасні анестетики, а найновіші інструменти повністю безпечні та запобігають травматичному впливу на тканини.

Ми використовуємо виключно надсучасне обладнання та інструменти, а наші досвідчені лікарі точно знають, як провести неприємну процедуру максимально комфортно та безболісно для пацієнта. Дбати про красу та здоров’я посмішки із Royal Dental стало значно простіше!

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!