fbpx
(096) 313 67 88
(063) 252 21 13

Художня реставрація зубів Львів

Як не дивно, але саме зубна емаль є найтвердішою тканиною тіла, вона міцніша за кістки. Але вона так само може зношуватись та пошкоджуватись. Кислоти в їжі та рідинах, механічні пошкодження, не повноцінний раціон та бактерії карієсу можуть вплинути на якість емалі.

Замовити дзвінок

  або дзвоніть (096) 313 67 88

  З часом на емалі з’являються недоліки: тріщини, сколи, плями. На жаль це впливає не тільки на естетику зуба, а я на його функціональність. Якщо ви стикнулися з такими проблемами та відчуваєте дискомфорт -  вам допоможе реставрація зубів у Львові.

  Які переваги художньої реставрації?

  Напевно, найбільшим плюсом цієї техніки є можливість реставрування будь-якого зуба. Фотополімери, які використовуються в роботі підбираються під тон інших зубів, тому реставрація різців, ікл або жувальних зубів не буде помітна та виглядатиме природно та естетично. Але варто пам’ятати, що ікла та жувальні зуби мають біль активне навантаження, тому допускається лише їх мінімальна корекція.

  художня реставрація зубів

  Нарощування поверхні зуба за допомогою такого методу – дуже щадна процедура. Вона зберігає максимальну природність тканин коронки. Окрім того, ця маніпуляція є абсолютно безболісною, бо проводиться виключно на поверхні зуба. Анестезія застосовується тільки якщо у людини підвищена чутливість.

  Приємно, що результат процедури помітний одразу. Зубний ряд стає більш гармонійним та рівним, естетично привабливим. Пацієнти одразу посміхаються, адже тепер це виглядатиме абсолютно неперевершено. Художня реставрація – тонка і кропітка робота і стоматолога можна порівняти зі справжнім митцем, який створює нову посмішку.

  Ще однією вагомою перевагою є те, що художня реставрація зубів та її ціна у Львові значно доступніша, ніж в інших містах України.

  Недоліки художньої реставрації

  Не існує процедур, які б не мали жодного недоліку. Звичайно, це стосується і реставрації. Можливо, мінуси і не дуже значні, але пацієнтам варто на них зважати:

  • Існує великий ризик псування та зламу відреставрованої ділянки. Це досить тонка робота і надмірне навантаження може зіпсувати реставрацію.
  • Відносно невеликий строк служби. Матеріали, якими роблять таку процедуру з часом втрачають свої хімічні властивості та герметичність. Тому середній строк служби – близько трьох років.
  • Зміна кольору відреставрованої ділянки. Пігменти кави, чаю та інших напоїв і їжі можуть змінювати колір як емалі, так і фотополімеру.

  Потрібно розуміти, що після реставрації необхідно ретельно виконувати всі гігієнічні процедури та періодично ходити на професійну чистку. Інакше робота може втратити свою естетичність

  Як відбувається реставрації зуба фотополімером

  Процедура, з технічної точки зору не складна. Рідкий композит наносять безпосередньо на поверхню зуба. До того часу, як його не «запечуть» ультрафіолетовою лампою, матеріал не втрачає своєї рухливості. Це дозволяє моделювати зовнішній вигляд зуба доти, доки лікар і пацієнт не будуть на 100% задоволені його формою.

  Етапи реставрації

  1. Для правильного виконання реставрації пацієнтові роблять сканування щелепи. Це необхідно, щоб побачити особливості прикусу та прилягання зубів. Результат надсилають в лабораторію клініки Royal Dental.
  2. У лабораторії техніки докладно розбирають усі індивідуальні особливості пацієнта і створюють модель, яка буде виглядати гармонійно та естетично. Якщо пацієнт погоджує модель, йде 3D друк передніх зубів. З нього знімається відбиток, який перенесе створену форму до рота пацієнта.
  3. Перед процедурою обов’язково роблять професійне чищення зубів від нальоту та каменів.
  4. Встановлюється кофердам (латексна хустина), щоб убезпечити зуби від вологи.
  5. Емаль знежирюють для кращої адгезії та наносять спеціальний клей. Поступово за допомогою форми наносять тонкі шари композиту, попередньо полімеризуючі кожен наступний шар. Далі відбувається шліфування, і лікар-стоматолог відновлює більш природний вигляд коронки.
  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!