fbpx
(096) 313 67 88
(063) 252 21 13

Коронки Львів

Сучасні коронки на зуб, ціна у Львові на які доволі приємна, виготовляються з безметалевої кераміки. Це прогресивна методика протезування, поширена у багатьох країнах світу. Матеріал, який ми пропонуємо, зовні майже не відрізняється від природних зубних тканин. Завдяки унікальній технології питання естетики вирішується найкращим чином.

Також стоматологи різних країн одностайні щодо екологічності та безпечності даного методу протезування. Якщо воно виконано професійно, то штучний матеріал переломлює світлові промені аналогічно зубній емалі.

Замовити дзвінок

  або дзвоніть (096) 313 67 88

  Безметалева кераміка: види

  Коронки Emax

  Суцільно керамічні зубні коронки, ціни у Львові на які вас приємно здивують. Вони виготовляються із заготовок, зроблених на основі дисилікату літію. Для них характерна висока міцність та неперевершена естетичність. За цією технологію виготовляють, також, вініри та вкладки.

  Переваги:

  • привабливість, яку забезпечує відсутність у коронках металу (саме метал нерідко виступає причиною сіруватого, тьмяного кольору зуба);
  • абсолютна сумісність з усіма тканинами ротової порожнини;
  • гіпоалергенність, відсутність відторгнення коронок організмом;
  • широка сфера застосування;
  • високі експлуатаційні якості та тривалий термін експлуатації.
  коронка львів

  Цирконієві коронки: ціни у Львові

  Діоксид чи оксид цирконію – одне з важливих досягнень сучасної ортопедії. У стоматології його стали використовувати не так давно. Та це не стало перешкодою для лідерства матеріалу. Ключовими його перевагами виступають міцність та естетичність.

  Різниця між діоксидом цирконію та металокерамікою полягає в тому, що коронки з цирконію не впливають на десну, яка контактує з ними. Отже, дискомфорт відсутній. Рівень міцності у них практично такий, як і у металокерамічних конструкцій. Нерідко ці коронки ставлять на жувальні зуби, а також використовують при виготовленні імплантів. При належному догляді вони будуть виконувати свої функції на протязі всього вашого життя.

  Конструкції із цирконію моделюються на системі CAD CAM, що забезпечує їм ідеальну точність. Побачити процес моделювання ви зможете виключно в Royal Dental.

  Переваги:

  • коронки з цирконію, ціна у Львові яких порівняно невисока, на протязі всього часу будуть лишатися білими, чого не можна сказати про металокераміку;
  • абсолютна сумісність з м’якими тканинами ротової порожнини;
  • ідеальна точність завдяки комп’ютерному моделюванню і машинному вирізанню.
  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!