fbpx
(096) 313 67 88
(063) 252 21 13

Лікування зубів Львів

Ендодонтія і реставрація в Royal Dental відбувається на високому рівні, за допомогою надсучасного обладнання. Звучить банально, правда? Опишемо просто і доступно.

Лікуванням зубів займається професіонал, який спрямовує свою роботу тільки в цьому напрямку.

//royaldental.com.ua/wp-content/uploads/2017/07/9869-1.jpg
Замовити дзвінок

  або дзвоніть (096) 313 67 88

  Найкращий спеціаліст – це спеціаліст вузького профілю, особливо в такому скурпульозному напрямку – як ендодонтія. В цьому йому допомагає візіограф і ендомотор.  За допомогою візіографа лікар має можливість побачити ситуацію і обєктивно розглянути її. Ендомотор допомагає максимально розширити і запломбувати канал.

  Реставрація в Royal Dental теж на високому рівні, в цьому нам допомагають сучасні матеріали і навчання стоматолога на висококваліфікованих практичних курсах і семінарах. І найголовніше, тісна взаємоспівпраця з зубними техніками.

  Пацієнт має можливість побачити безліч клінічних випадків (до і після лікування), бути впевненим в професіоналізмі команди Royal Dental.

  лікування зубів львів

  Лікування зубів у Львові

  Терапевтичне лікування зубів – це цілий комплекс процедур, спрямованих на лікування та профілактику захворювань зубів, а також усунення їх негативних наслідків. Основним завданням терапевтичного лікування в стоматології є боротьба з каріозними ураженнями і боротьба із захворюваннями некаріозного походження.

  Royal Dental - це🔸 Якісне лікування зубів
  🔸 Сучасне обладнання
  🔸 Власна лабораторія
  Наша адреса:🔸 Львів,
  вул. Героїв Крут 11 б

  Найпоширеніші проблеми лікування зубів:

  • різні ступені карієсу;
  • періодонтит;
  • пульпіт;
  • клиновидні дефекти;
  • підвищена чутливість зубів;
  • ерозія емалі зуба;
  • захворювання, пов’язані з неправильним обміном речовин.

  Лікування карієсу, ендодонтія (лікування каналів)

  Залишки їжі в порожнині рота – це найкраща основа для утворення карієсу. Тому недосконала гігієна – найбільш розповсюджена причина його появи. Хоча й далеко не єдина.

  Зазвичай на початковому етапі страждає емаль зуба, далі ураження поглиблюється і доходить до м’яких тканин. Якщо вчасно не зупинити цей процес, то надмірно пошкоджений зуб доведеться видаляти. Саме тому своєчасний огляд та лікування – секрет здорової посмішки.

  • Карієс на ранньому етапі не потребує складного втручання. Достатньо простих відновлювальних процедур, які відбудують заново пошкоджену структуру емалі.
  • При лікування більш складних форм використовуються анестезія. Після цього видаляються зруйновані тканини зуба, необхідна зона очищається і туди встановлюється пломба.

  За призначенням пломби бувають:

  • Тимчасові. Використовуються для тимчасової ізоляції порожнини при застосуванні лікувальних препаратів, тощо. Ставиться лише при відсутності загрози розвитку пульпіту. Їх виготовляють з менш міцних матеріалів, щоб лікар міг з легкістю видалити тимчасову пломбу.
  • Постійні. Виготовлені з якісних матеріалів, покликані триматися протягом багатьох років.

  За складом пломби бувають металеві із амальгами, цементні фосфатні, цементні склоіономерні, пластмасові та композитні, фотополімерні, тощо.

  Окрема категорія – вкладки, проміжна ланка між пломбами та протезами. Це готові пломби, які лікар фіксує у порожнині за допомогою композитного матеріалу. Принцип використання нагадує встановлення коронки.

  Реставрація зубів у Львові

  Стоматологічна клініка Royal Dental у Львові пропонує цілий спектр послуг з реставрації зубів та лікування карієсу. Ми використовуємо виключно високотехнологічне та надсучасне обладнання, професійні інструменти та кращі матеріали.

  Терапевтичні методи лікування в більшості випадків передбачають видалення пошкоджених тканин і їх заміщення штучними матеріалами (пломбування зубів), ремінералізацію зубної емалі, механічне відновлення і реставрацію пошкоджених зубів, тощо. Зазвичай навіть для усунення однієї проблеми різні процедури необхідно комбінувати між собою.

  Наші лікарі легко впораються із проблемами любої складності, як у дорослих, так і у дітей. Ендодонтія у Royal Dental – це індивідуальний та поетапний підхід, від діагностики та консультування до найскладніших процедур. Отримати бездоганну посмішку тепер ще легше.

  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!