fbpx
(096) 313 67 88
(063) 252 21 13

Про клініку Royal Dental

Стоматологічна клініка Royal Dental – одна з найкращих в регіоні, а якість наших послуг відома далеко за межами України. Визнання та довіри від пацієнтів ми досягли через відповідальний та натхненний підхід до роботи, використання нових стандартів надання стоматологічних послуг та найновішого обладнання для вашого здоров'я та комфорту.

Сучасний підхід до роботи з пацієнтами та використання прогресивних технологій дозволяє нам створити для вас ідеальну, омріяну посмішку, надати вам більше впевненості в собі. Злагоджений та привітний колектив огорне вас турботою ще з першої консультації.

З нами ви назавжди позбудетесь дентофобії, а кожен візит до клініки буде як свято, по завершенню якого вас чекає здорова та естетична посмішка.

лікування зубів львів

Чому Royal Dental вам підходить?

Не варто наголошувати, що в команді Royal Dental працюють виключно професіонали своєї справи, які завжди прогресують у своїх знаннях та навичках. Та варто наголосити, що ця команда завжди проявляє індивідуальний підхід до лікування кожного пацієнта.

Наші лікарі обирають протокол лікування від ваші проблеми, скарги, особливості. Вони відкриті до діалогу з вами для роз'яснення етапів та термінів лікування, складнощів, що можуть виникати в процесі. Саме професіоналізм та людяність нашої команди допоможуть вам подолати свої страхи чи упередження стосовно стоматології.

Для вашого комфорту та зручності в клініці Royal Dental зібрані усі можливі послуги по лікуванню та догляду за порожниною рота. В нас можна отримати як окремо так і комплексно послуги:

  • ендодонтії – профілактика та лікування захворювань порожнини рота
  • ортодонтії – лікування дефектів розвитку зубів та щелепно-лицьового кістяка переважно із застосуванням брекет-систем чи елайнерів;
  • естетичної стоматології, до якої відносять професійну гігієну, відбілювання, художню реставрацію зубів, в тому числі з використанням вінірів та коронок;
  • хірургії по видаленню та протезуванню зубів, зубної імплантації;

Не бійтеся та ні в якому разі не відкладайте візит до стоматолога. Саме вчасне виявлення проблеми та грамотне лікування допоможуть вам уникнути дискомфортних, больових відчуттів в подальшому та зберегти ваші усмішку привабливою на довго.

Наші досягнення

Сертифікати Royal Dental 1 Сертифікати Royal Dental 2 Сертифікати Royal Dental 3 Сертифікати Royal Dental 5 Сертифікати Royal Dental 7 Сертифікати Royal Dental 8 Сертифікати Royal Dental 9 Сертифікати Royal Dental 10
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!