fbpx
(096) 313 67 88
(063) 252 21 13

Професійна гігієна ротової порожнини Львів

Не існує людини, якій не потрібна допомога стоматолога в питаннях гігієни зубів. Як часто необхідно проходити гігієнічну процедуру, повідомить лікар після детального огляду. Уникнути розвитку хвороб ротової порожнини допоможе регулярне відвідування стоматолога, та гігієнічні процедури. Професійна чистка зубів у Львові – запорука вашого здоров’я.

//royaldental.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/34.jpg
Замовити дзвінок

  або дзвоніть (096) 313 67 88

  Ефективність профілактики повністю залежить від регулярності її проведення. Дати самостійну оцінку стану зубної емалі неможливо. Справа в тому, що візуально в дзеркалі побачити найбільш вразливі ділянки зуба, внутрішні, дуже важко. Адже наліт в основному з’являється саме на них. Якщо бажаєте зберегти свої зуби здоровими й не протезувати чи реставрувати їх завчасно, чистіть зуби регулярно.

  У стоматологічній клініці Royal Dental професійне чищення проводиться двома способами: ультразвуковим та за допомогою апарату Air Flow.

  Гігієнічна чистка зубів: ціна у Львові від 500 грн

  Ультразвукова чистка зубів у Львові дозволяє видалити весь наліт, камені та провести дієву профілактику пародонту та хвороб ясен.

  1. Ультразвукова процедура проводиться поетапно. 1-й етап – видалення нальоту ультразвуком. 2-й етап – поліровка. При проведенні традиційної процедури спеціаліст використовує ультразвуковий скалер, спеціально призначений для таких цілей апарат.
  2. Гігієна з використанням апарату Air Flow – апаратна процедура на сучасному обладнанні. Включає в себе чотири етапи: очищення, шліфування поверхні зубів, полірування емалі та фторування.

  Апарат дозволяє очистити зубну емаль від плям та нальоту. З інструменту на поверхню зубів направляється під тиском потік зі спеціальними частинками. Вони проводять чистку та поліровку. Після проходження процедури емаль становиться приємною на дотик, гладкою. До того ж в майбутньому наліт на зубах формується не так швидко.

  професійна гігієна

  Професійна чистка зубів у Львові

  На зубах після кожного прийому їжі накопичуються її незначні залишки. Саме вони формують благотворне середовище для живлення та розмноження бактерій у роті. Залишки продуктів спільно з бактеріями утворюють неприємний наліт. Знімати його важливо своєчасно. Якщо цього не робити, то поступово він буде твердіти та утворювати камені на зубах.

  Royal Dental - це🔸 Професійна гігієна зубів
  🔸 Сучасне обладнання
  🔸 Власна лабораторія
  Наша адреса:🔸 Львів,
  вул. Героїв Крут 11 б

  Причини виникнення зубного каменю:

  • неправильне регулярне харчування;
  • невірно підібрана зубна щітка або паста;
  • неправильно проводиться гігієна порожнини рота;
  • регулярне жування тільки на одну сторону;
  • паління;
  • проблеми з обміном речовин.

  Відкладення твердого типу травмують, провокують виникнення запальних процесів ясен. У роті з'являється відчуття печіння, а також неприємний запах. Також людина помічає, що почали кровоточити ясна. Якщо нічого не робити, бактерії й надалі будуть активно розмножуватися, утворюючи ще більше зубного каменю. Тверді відкладення в цьому випадку проникають в ясна, порушуючи їх цілісність.

  Якщо ви бажаєте залишатися здоровими і мати чудову посмішку, не ігноруйте професійну гігієну ротової порожнини, ціни у Львові на яку дуже привабливі.

  Різновиди послуг у стоматологічному центрі

  Існує два ключові методи професійної гігієни ротової порожнини у Львові.

  1. Ультразвуковий. Поверхня зубної емалі піддається обробці ультразвуком. В процесі чистки та видалення з усієї поверхні зубів нальоту емаль не пошкоджується, а сама процедура абсолютно безболісна. Завдяки їй не тільки зуби, а й ясна отримують захист від карієсу та запалень. Разом з тим, зуби стають помітно білішими. Протипоказанням виступають аритмія, дентальні імпланти, молочні зуби, гіперчутливість зубної емалі, астма.
  2. Air Flow дає можливість зовсім безболісно повністю позбутися пігментації та м’якого нальоту. З апарату під тиском подається дрібно дисперсійний потік води з частинками спеціального порошку. Проводиться обробка всього зуба, в тому числі і важкодоступних ділянок. Процедура забезпечує полірувальний ефект, безболісна, не потребує анестезії. Дозволяється проводити її і при наявності вінірів та коронок. Протипоказанням до проведення виступають гіперчутливість емалі, астма та бронхіт.

  Своєчасне звернення до стоматолога та якісна чистка забезпечить вам здоров’я ротової порожнини і свіжий подих. Окрім того дана процедура запобігає розвитку пародонтозу, являється підготовчим етам перед проходженням ряду стоматологічних процедур.

  Видалення зубного каменю: професійна чистка зубів у Львові

  Позбавитися нальоту, каменю на зубах ви зможете у стоматологічній клініці Royal Dental. Регулярний професійний догляд – запорука здорових та гарних зубів, чистого подиху, відсутності захворювань ротової порожнини.

  Лікарі-стоматологи після огляду порекомендують, які процедури необхідно пройти, щоб досягти максимального результату. Всі апарати та технології, які ми використовуємо, сертифіковані.

  Професійна чистка зубів, ціна у Львові на яку доволі невисока, забезпечить:

  • відсутність каменів на зубах;
  • відсутність пігментації емалі від тютюну та деяких напоїв, наприклад, чаю;
  • повернення зубам гладкості та природної білизни;
  • позбавлення від шкідливих мікроорганізмів;
  • профілактику карієсу.

  Спеціалісти клініки використовують професійну сучасну апаратуру. Воно дозволяє провести всі необхідні процедури швидко, з максимальним комфортом для пацієнта та отримати максимальний ефект. Стоматологи Royal Dental допоможуть вам отримати здорові зуби й гарну посмішку.

  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!