fbpx
(096) 313 67 88
(063) 252 21 13

Протезування зубів Львів

Гарна посмішка являється важливим фактором життя кожної людини. Але, втрачений по якійсь причині зуб, може дуже її зіпсувати. На щастя, сучасна стоматологія дозволяє швидко вирішити проблему. На допомогу в такому випадку прийде протезування зубів у Львові.

Під протезуванням слід розуміти відновлення зруйнованого зубного ряду, втрачених повністю або частково зубів, відновлення їх вигляду та функціональності.

Замовити дзвінок

  або дзвоніть (096) 313 67 88

  Види протезування зубів у Львові, ціни

  Є два ключових видів протезування:

  • змінне – застосовується, якщо зуби відсутні повністю або частково;
  • незмінне – застосовується, якщо зруйновані або втрачені декілька зубів.

  У стоматологічному центрі Royal Dental ви зможете вирішити проблему з відновленням зубного ряду по доступним цінам.

  //royaldental.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/25.jpg

  Що потрібно знати

  Рішення щодо протезування лікар приймає спільно з пацієнтом. До уваги беруться два важливі фактори – стан здоров’я людини та її фінансові можливості. Також, треба пам’ятати, що цей вид протезування має деякі особливості.

  Royal Dental - це🔸 Сучасне протезування зубів
  🔸 Власна лабораторія
  Наша адреса:🔸 Львів,
  вул. Героїв Крут 11 б

  Незважаючи на те, що вартість операції порівняно невисока, все ж установка знімної щелепи коштує набагато дешевше. Це пояснює популярність знімного протезування. Імплантаційні системи мають достатньо високу ціну.

  Також у деяких пацієнтів є медичні протипоказання до встановлення імплантів (до двадцяти відсотків). Такими протипоказаннями можуть стати деякі захворювання ендокринної системи, наприклад, гіпертиреоз, цукровий діабет та інші.

  Недоліком є і тривала реабілітація, яка може тривати до півроку.

  Спеціалісти стоматологічної клініки стоматологічному центрі Royal Dental зможуть підібрати максимально ефективний та вигідний варіант протезування. Ваша посмішка знову стане гарною та сяючою.

  Знімні зубні протези у Львові

  Кожна така конструкція виготовляється в зуботехнічній лабораторії індивідуально для кожного окремого пацієнта. Протез має основу, на якій знаходяться штучні зуби. Всі протези відрізняються за варіантом кріплення та матеріалом.

  Показання

  У наш час знімні зубні протези у Львові, як і в усьому світі, достатньо популярні. Сучасні ортопедичні конструкції легкі, еластичні, максимально зручні, мають естетичний вигляд.

  Використовувати такі протези рекомендовано при:

  • абсолютній відсутності зубного ряду на обох чи одній щелепі (адентія);
  • пародонтиті, що призводить до рухливості і випадання зубів (протез здатний зміцнити зубний ряд);
  • часткова або повна відсутність зубів, коли для імплантування є протипоказання.

  Рішення щодо протезування приймає лікар-стоматолог.

  Які існують знімні зубні протези, ціни у Львові

  1. Бюгельний. В основі конструкції знаходиться металевий литий каркас, на якому розташовані штучні пластмасові ясна рожевого кольору та зуби. Відмінність полягає в тому, що опору посилюють зуби людини, що робить протези зручними й міцними. Актуальні завжди при втраті своїх зубів.
  2. Частковий пластинковий. Протез складається з основи з акрилової пластмаси та тучних зубів та гачків, які й утримують конструкцію на вцілілих зубах.
  3. Повний пластинковий. Від попередньої конструкція відрізняється способом кріплення – присмоктування. Застосовують як тимчасову ортопедичну конструкцію або при повній втраті зубного ряду.

  З яких матеріалів виготовляють протези

  За матеріалом знімні протези бувають:

  • акрилові – тверді, що може визвати деякий дискомфорт, найбільш дешеві із всіх існуючих;
  • еластичні – протези з нейлону м'які, гнучкі, що забезпечує кращий комфорт.

  Як доглядати за зубними протезами

  Вставна щелепа, ціна у Львові доступна, як і інші знімні ортопедичні конструкції, потребують спеціального догляду:

  • після прийому їжі протез необхідно дістати та промити, а ротову порожнину прополоскати;
  • кожного дня конструкцію необхідно обробляти деззасобами;
  • не бажано вживати в’язку та дуже тверду їжу.

  Чи можливо зробити керамічні реставрації білими, але природніми і не штучними?

  Так це можливо зробити, але тільки за умови нанесення керамічних масс, індивідуалізації роботи, створення глибини кольору (транслюцентності і флуоресценції). Така техніка вимагає великої професійності зубного техніка, який має художнє бачення кольору і природної експозиції усмішки.

  Чому ціна на керамічні реставрації (вініри) може кардинально відрізнятися у різних клініках?

  Ціни можуть відрізнятися і на 100 відсотків. Все залежить від досвіду і методу виготовлення. ТОП рівень виготовлення керамічних реставрацій відбувається під контролем двох мікроскопів (в стоматологічному кабінеті і зуботехнічній лабораторії), виготовлення відбувається в цифровому протоколі (інтраоральний сканер, CadCam система). Процедуру повинен виконувати висококваліфікований зубний технік. Адже, максимально привабливу і красиву усмішку можна відтворити тільки ручним нанесенням кераміки.

  Яка довготривалість керамічних реставрацій (вінірів)?

  При правильній діагностиці, терапевтичному лікуванні, плануванні оклюзійної архітектури , дотриманню обточування зубів під керамічні реставрації в межах емалі і дотриманню адгезивної фіксації довговічність керамічних реставрацій може тривати до 20 років.

  Оцініть нашу послугу
  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!