Що таке імплант та коли рекомендовано робити імплантацію зубів?

Втрачати зуби у будь-якому віці неприємно. Не лише стає важко жувати, а й змінюється прикус. Втрата зубів викликає стрімке прискорення вікових змін. Виникають заломи, зморшки. 

Та й просто бути успішним, впевненим у собі, якщо відсутній передній зуб, важко. Виникають психологічні комплекси. Бо у наш час можливості стоматології такі, що красива усмішка стала частиною іміджу. При чому, не лише акторів, а й звичайних людей. Є протези на будь-який смак.

Що таке імплант?

Не маєте одного чи кількох зубів після травми або карієсу? Цьому можна зарадити, якщо знати, що таке імплантація зубів. Це сучасна технологія протезування, невелика, проте вже доведена нашими лікарями до автоматизму хірургічна операція. Замість кореня зуба лікар вживлює титановий стрижень, що повністю сумісний із вашими тканинами. Відторгнення є індивідуальною реакцією та буває в одному випадку із 100. Тобто, 99 шансів із 100, що базальні імпланти або будь-якого іншого виду приживуться. 

У нас чимало молодих пацієнтів. Вони звертаються за допомогою у випадках, коли кальцій погано засвоюється. Зуби стають крихкими.

Наскільки взагалі ризиковано встановлювати імпланти?  

Дослідження показують повну безпечність титану для пацієнтів із алергічними проявами. Цей метал найчастіше застосовують при різних видах протезування та не лише у стоматології. Лікарям подобається його довговічність.

Раніше альтернативою були мостовидні протези. З появою різних видів зубних імплантів обточування та видалення нерва сусідніх зубів непотрібне. Це їх найбільший плюс. Як і міцність. Мостовидні конструкції потребують досить частої заміни. Імплант же встановлюється на десятки років. 

Види імплантації зубів

Одразу домовимось, що ця стаття ознайомча. Який підійде вам, має визначити лікар. Технологій та цін багато. Як і країн-виробників. Проте поважні клініки мають справу лише з найкращими стоматологічними брендами. Вони пропонують титанові стрижні найвищої якості.

Матеріал має значення, та будь-яка технологія працює як слід лише в руках досвідченого майстра своєї справи. Багато залежить від кваліфікації лікаря. Якщо він весь час навчається, відвідує професійні курси та заходи, можна такому спеціалісту довірити свої зуби. І навіть таку непросту справу, як імплантація. Тут важлива і підготовка, і техніка операції, і правильна оцінка стану кістки, і післяопераційний нагляд. 

На вік лікаря не варто звертати уваги. Молодий спеціаліст часто навіть краще знайомий із сучасними підходами у лікуванні. А от дипломи та сертифікати, відгуки варто подивитися. Ви будете більш-менш мати уявлення, до кого йдете. Якщо буде довіра, то й шанс на чудовий результат буде вище. Вам детально пояснять, що таке зубні імпланти, створять усі умови для спокійного та комфортного протезування цим способом. 

Які є протипоказання?

Ми не проводимо імплантацію зубів при:

  • діабеті;
  • туберкульозі;
  • онкологічних захворюваннях;
  • проблемах із згортанням крові.

Чим краще ви будете підтримувати гігієну, тим стрижень довше буде цілим та міцним. Тому важливо, щоб пацієнт міг самостійно та правильно доглядати за порожниною рота.

Якщо у вас стоїть зубний імплант, краще ходити до стоматолога 2 рази на рік. Це дозволить оцінити стан титанового стрижня та навколишніх тканин.

Що стосується коронки, то вона не може служити більше 20 років. Тож вам доведеться її поміняти принаймі раз, якщо ви молода людина. Якщо сам титановий стрижень в порядку, то це зробити дуже просто. Це робиться так само, як і з “живими” зубами. Питанням займається ортопед, це вже не компетенція стоматолога-хірурга. Коронок різних видів існує безліч. Деякі з них настільки естетичні, що повністю повторюють унікальну прозорість зубної емалі, її рельєф, рисунок. Такі естетичні конструкції ідеальні для передніх зубів. 

Кращі сучасні світові методики вам запропонують досвідчені лікарі стоматології Роял Дентал у Львові. Усі маніпуляції ми робимо під анестезією. У день імплантації ви зможете займатися звичними справами. Біль можливий у перші години після того, як анестезія припинить дію. У такому випадку лікар порадить легкий знеболюючий препарат, і цього достатньо. 

Як бачите, імпланти – це зручно та надійно, а головне, що титанові стрижні справді можуть прослужити людині десятки років. Фактично, догляд за ними такий же, як і за вашими звичайними зубами. Головне, щоб не було запалення ясен. Бо воно може викликати передчасний вихід імпланта з ладу. Рідко, але буває, що саме через скупчення нальоту виникає запальний процес. Стрижень просто не може втриматися на своєму місці. Який би не був найкращий виробник, але пацієнт при невиконанні порад лікаря може отримати такий небажаний результат.

Хочете знати більше про те, що таке зубні імпланти, якими вони бувають та чи підійдуть саме вам? Варто скористатися можливостями сучасної стоматології, якщо ви втратили зуб.

Tags are not defined for this post

0 comments

No comments. Leave first!

Leave a reply