Що таке вініри: Як ставляться вініри на зуби?

Ідеальні зуби ми бачимо у роликах та фільмах. Та в житті досягти цього непросто. Інколи відбілювання не вирішує проблему потемніння емалі. 

З віком можна часто помітити, що зубна емаль втратила білизну, на ній з’явились тріщини. За допомогою вінірів таку проблему можна вирішити за два візити. Вони є сучасною альтернативою коронкам, але, як правило, встановлюються у зоні усмішки. Для кутніх зубів є інші варіанти естетичних конструкцій. 

Технік робить протез за дуже точними моделями. Накладка не викликатиме дискомфорту, буде сприйматися вами так, наче це ваш справжній зуб. Період звикання відсутній. Після встановлення будете насолоджуватись результатом та отримувати компліменти з першого дня. 

Бувають і випадкові травми зубів, і стан, коли емаль страждає від неякісної води, і вроджені вади. Усе ще зустрічається потемніння емалі після курсу лікування антибіотиками. 

Що таке вініри?

Вінірами називають дуже тонкі накладки на зуби, що повторюють природний колір та структуру емалі. На відміну від коронок, для вінірів потрібне лише мінімальне зняття емалі. 

Показання:

 • неправильне розташування зубів;
 • плями;
 • великі пломби;
 • неправильна форма зубів.

Переваги і недоліки

Переваг куди більше, ніж недоліків:

 • безболісне встановлення;
 • не накопичується наліт;
 • мінімальне зняття зубних тканин.

Недоліком є лише досить висока вартість таких накладок на зуби. Проте результат виправдовує витрати. 

Види вінірів

Стоматолог в залежності від ситуації та вашого бюджету запропонує:

 • недорогі композитні на 5-7 років. З ними не можна їсти тверду їжу, горіхи, бо вони не надто міцні. 
 • Керамічні повноанатомічні вініри.
 • Керамічні вініри, індивідуально нанесені керамікою, що називаються авторськими вінірами. Роботи якими ми займаємось у найбільшій кількості, протоколи яких Ви маєте можливість побачити на сайті.

Доречі використання так званих “знімних вінірів” стоматологи не рекомендують. Переважно це універсальні пластикові конструкції виготовлені в Китаї. Це точно не додасть вам впевненості та здоровʼя для виших зубів.

А все завдяки постійному навчанню нашої команди та найсучаснішому обладнанню. Працювати із ним одне задоволення. Результат, до якого прагне пацієнт, досягається завдяки комп’ютерному моделюванню. У нас є власна зуботехнічна лабораторія. Використовуються матеріали кращих світових виробників. Вони безпечні та біосумісні. Саме фактор безпеки є головним при виборі матеріалу, із яким працює стоматолог. 

Отже, що на вас чекає, якщо вирішите встановити вініри:

 • консультація стоматолога;
 • моделювання для кращого результату;
 • затвердження, щоб лікар точно знав, що саме такий результат вас задовольнить;
 • виготовлення;
 • встановлення у ротову порожнину.

Роял Дентал використовує для своїх пацієнтів надбання сучасної стоматології, щоб кожен із них був впевненим у собі, привабливим, задоволеним життям. 

Як ставляться вініри? Чи це боляче?

Для встановлення видалення нерва зуба не потрібне. Найчастіше саме ця процедура викликає страх у пацієнтів. Та й сам зуб стає крихким. 

Якщо будуть неприємні відчуття, можна зробити знеболювальний укол. Найчастіше у ньому просто немає необхідності. 

Що стосується протипоказань, то їх дуже мало:

 • захворювання ясен;
 • тяжкі порушення прикусу.

Якщо ваша усмішка вас не задовольняє, то саме вініри будуть найкращим рішенням. Співвідношення ціни та якості оптимальне. Отже, такий крок для покращення естетики є виправданим. До того ж, виготовлення та встановлення не забере багато часу. 2-3 візити, і ви будете радіти новій усмішці. 

Усе ще вагаєтесь і не можете вирішити, що обрати, коронки, вініри чи пряму реставрацію? Насправді, у багатьох випадках вініри є достойною альтернативою пломбам та реставраціям. І більше ніяких сколів та невідповідності кольору! Якщо ви перфекціоніст, то саме такий вид накладок на зуби вам сподобається найбільше. Навіть досвідченому стоматологу важко їх відрізнити від справжніх зубів. А отже, ви будете виглядати на всі 100. Вініри прослужать від 5 років, потім їх можна без проблем буде замінити. Знову лікар зніме дуже тонкий, долі міліметра, шар зубної емалі. Приблизно такий ви втрачаєте і при пломбуванні. 

Тільки от на пломбах накопичуються бактерії, вони деформуються, а з вінірами такого не буде і через 5 років. 

На консультації дізнайтесь більш детально, що таке вініри на зуби, як безпечно їх встановити, у чому переваги різних видів. Також отримайте пораду щодо догляду за зубами із вінірами. Зробіть усе, щоб вони прослужили якнайдовше. Вініри виглядають дуже природно, тож ніхто не буде знати про ваш маленький секрет.

Tags are not defined for this post

0 comments

No comments. Leave first!

Leave a reply