fbpx

Відбілення

Навіть здорові від природи зуби дуже рідко бувають білосніжними. Соціум дуже високо цінує дійсно красиву білосніжну посмішку. Саме тому однією з найпопулярніших процедур в естетичній стоматології стало відбілювання зубів.

Красиву і звабливу посмішку хочуть якщо не всі, то більшість. Але багато хто боїться, що процедура відбілювання завдасть шкоди емалі.Стоматологічний центр  Royal Dental забезпечить Вам безпечну і надійну процедуру відбілення.

Наш центр оснащенний найсучаснішим акселератором у Львові Beyond Polus Advanced.  Це новітня розробка в сфері відбілювання зубів, яка не тільки не шкодить зубам, але не робить на них вплив.

Для хорошого і стійкого результату процедури, перед проведення сеансу відбілювання в стоматологічному центрі Royal Dental проводиться професійна гігієна зубів, яка є необхідна для зняття каріозних дефектів, твердих і м’яких відкладень.

Результат  відбілювання помітний відразу після процедури.  Для підтримки білосніжності зубів достатньо однієї процедури відбілювання  в центрі Royal Dental з системою Beyond polus advanced .

Гарним білим кольором Ваші зубки будуть довго радувати Вас і оточуючих.

Вартість відбілювання зубів від 3 500 гривень

Телефонуйте: (096) 313 67 88
Google+
Pinterest

Відбілювання зубів у Львові

Кожна людина хоча б періодично мріє про білосніжну усмішку. Якщо раніше такім мріям не судилося збутися, а існуючі процедури були дорогими та шкідливими, то зараз існує безліч безпечних варіантів. Та й ціна відбілювання зубів тепер значно доступніша.

Методи відбілювання зубів в стоматології можна розділити на дві основні групи:

– Професійні. Проводяться за допомогою спеціальних апаратів та виключно лікарем у клініці. Більш швидкі. Результат зазвичай помітний вже після однієї процедури. До того ж, він більш явний та тримається довше.

– Домашнє відбілювання. Проводиться самостійно, за вказівками лікаря. Зазвичай це делікатніші методи, але й для досягнення результату доведеться систематично виконувати процедури протягом певного часу.

Професійна процедура відбілювання проходить у кілька етапів:

– Первинний огляд. Лікар проводить попередню діагностику, досліджує стан зубів та емалі, виявляє всі чинники, що можуть вплинути на лікування, та допомагає обрати найбільш безпечний та дієвий спосіб.

– Результат. Інтенсивність відбілювання може бути різною, тож отримати бажаний результат тепер надзвичайно легко.

– Подальше лікування. Як правило, проводити якісь подальші процедури не потрібно. Якщо відбілювання проведено правильно, то ніяких проблем не виникає. Достатньо наступної планової перевірки через півроку.

– Профілактика. Щоб сповільнити появу нальоту, рекомендується не зловживати продуктами та напоями, що фарбують зуби, кавою та палінням.

Види видбілювання зубів в Royal Dental

Відбілювання зубів, ціна якого залежить від типу процедури, проводиться за різними системами. Ось лише деякі з них:

– Фотовідбілювання. Використовуються спеціальні УФ-лампи, світло яких впливає на попередньо нанесений на емаль гель. Виникає хімічна реакція, що освітлює емаль. Переваги – безболісність та тривалість результату.

– Лазерне відбілювання зубів. Принцип аналогічний, тільки реакція гелю виникає під впливом лазерного променя. Перевага – швидкість процедури. Але виконувати її має лише професіонал, щоб не пошкодити та не зруйнувати емаль. За рахунок меншого часу впливу, лазер безпечніший за УФ-лампу. Фахівці відзначають, що лазерне відбілювання зубів в стоматології можна проводити при вагітності і молодим мамам.

– Хімічне відбілювання зубів. Дана процедура так само проводиться в клініці. При відбілюванні зубів хімічним методом на зуби наноситься спеціальний гель під капу. Подібний, але менш активний та більш делікатний гель використовується і для домашнього відбілювання.

– Ультразвукове відбілювання зубів. Безпечна процедура, що повністю зберігає цілісність емалі. Потужність ультразвукового апарату налаштовується індивідуально.

Також існує внутрішнє відбілювання для опломбованих зубів, що почали темніти, домашні капи, спеціальні пасти, тощо.

Ціна відбілювання зубів у м. Львів

Стоматологічна клініка Royal Dental у Львові пропонує професійне відбілювання зубів з використанням надсучасного акселератора Beyond Polus Advanced, який не лише не пошкоджує емаль, а й зовсім не впливає на стан зубів, окрім відновлення кольору.

Комплексний підхід також передбачає професійну гігієну, чистку, знаття відкладень та каріозних дефектів. Результат легко оцінити одразу після однієї процедури.

Royal Dental – це найновітніші стандарти, ексклюзивне обладнання та професійні вузькоспеціалізовані лікарі. З нами легко позбавитися від страху процедур і ще легше – отримати бездоганну сяючу посмішку.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!