fbpx
(096) 313 67 88
(063) 252 21 13

Відбілювання зубів Львів

Міцні здорові зуби ще не означає білосніжні. Більше того, такими вони бувають рідко. Але сучасне суспільство дуже цінує сяючу посмішку. Це й стало причиною популярності відбілювання зубів у Львові. Абсолютна більшість людей бажає мати гарну бездоганну посмішку. Та у декого виникають побоювання щодо безпечності процедури для емалі. В Royal Dental ви зможете відновити природний колір зубів. Процедура не принесе ніякої шкоди.

відбілювання зубів
Замовити дзвінок

  або дзвоніть (096) 313 67 88

  Спеціалісти нашого стоматологічного центру користуються в роботі сучасним апаратом Beyond Polus Advanced.

  Перед проходженням процедури beyond відбілювання зубів, ціна у Львові достатньо приваблива, лікар зробить професійну чистку. Гігієна ротової порожнини в цьому разі обов’язкова. Таким чином видаляються наліт та зубні камені.

  Щоб ваші зуби стали справді білими та сяючими, достатньо пройти всього одну процедуру в нашій стоматологічній клініці. Ефект помітний одразу і зберігається тривалий час.

  Вартість процедури від 3 500 грн.

  //royaldental.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/vidbilennya-zubiv-lviv-scaled.jpg

  Як і де відбілити зуби у Львові

  Практично всі люди час від часу мріють мати бездоганну посмішку. Сьогодні ці мрії можуть стати реальністю. Спеціалісти пропонують різні варіанти процедури по розумній ціні.

  Royal Dental - це🔸 Професійне відбілення зубів
  🔸 Сучасне обладнання
  🔸 Власна лабораторія
  Наша адреса:🔸 Львів,
  вул. Героїв Крут 11 б

  У стоматології методи відбілювання зубної емалі умовно поділяють на дві головні групи.

  1. Домашні процедури. Проводяться в домашніх умовах за рекомендаціями стоматологів. Способи відбілювання неагресивні. Щоб отримати результат, потрібно виконувати певні дії систематично протягом деякого часу.
  2. Професійні процедури. Проводяться в клініці лікарем-стоматологом за допомогою спецобладнання. Для досягнення стійкого результату не потрібно багато часу, достатньо пройти один сеанс. При цьому ефект від процедури більш явний, ніж при домашньому відбілюванні.

  Професійне відбілювання зубів, ціна у Львові порівняно невисока, складається з декількох етапів.

  1. Обов'язковий огляд. Стоматолог, зважаючи на стан зубної емалі, зубів в цілому, наявності чинників, які можуть так чи інакше вплинути на якість результату, обирає ефективний та безпечний варіант.
  2. Результат. Ви гарантовано отримаєте позитивний ефект без будь-яких проблем. Інтенсивність кольору може бути різною.
  3. Лікування. При правильно проведеній процедурі лікування не потрібне. Наступне відвідування стоматолога через шість місяців.
  4. Профілактика. Для попередження пігментації емалі та появи на зубах нальоту спеціалісти рекомендують зменшити кількість вживання напоїв та харчів, які її фарбують. Не радять зловживати і палінням, кавою.

  Види відбілювання зубів у Львові в Royal Dental

  Процедура відновлення білизни зубів бувають декількох типів.

  1. Фотовідбілювання. Для проведення процедури використовують ультрафіолетові лампи. На зубну емаль наноситься спеціальний гель, на який потім впливає світло від ламп. Емаль стає більш світлою в результаті хімічної реакції. Основними перевагами являються довготривалий результат та безболісність.
  2. Лазерне відбілювання. Використовуються гель та спеціальний апарат. Хімічна реакція відбувається завдяки лазерному променю. Головна перевага – для проведення потрібно мало часу, що робить лазер не шкідливим. Цю процедуру можуть проходити вагітні, та жінки в період лактації.
  3. Хімічне відбілювання. На зуби під капу наноситься спеціальний гель.
  4. Ультразвукове відбілювання. Процедура не травмує емаль, абсолютно безпечна. УЗД апарат налаштовують індивідуально.

  Існують і інші методі: відбілювання внутрішнього характеру для зубів, якщо є пломби, що потемнішали, капи, спеціально призначені зубні пасти, та інше.

  Скільки коштує відбілювання зубів у клініці

  Спеціалісти нашого стоматологічного центру пропонують вам пройти професійну процедуру відбілювання зубної емалі за допомогою спеціального надсучасного безпечного апарату.

  Підхід комплексний. Він включає професійну чистку зубів, гігієну ротової порожнини. Результат добре видно практично зразу.

  У нашій стоматологічній клініці ви отримаєте повний спектр необхідних послуг. Вас чекає приємна доброзичлива атмосфера, кваліфіковані спеціалісти. Ваші зуби будуть завжди здорові, а посмішка – чудова.

  Чи шкідлива процедура відбілення зубів?

  Красиву і звабливу посмішку хочуть якщо не всі, то більшість. Але багато хто боїться, що процедура відбілювання завдасть шкоди емалі. Стоматологічний центр Royal Dental забезпечить Вам безпечну і надійну процедуру відбілення зубів.

  Яка система відбілення зубів використовується в клініці Royal Dental?

  Наш центр оснащений найсучаснішим акселератором у Львові Beyond Polus Advanced. Це новітня розробка в сфері відбілювання зубів, яка не тільки не шкодить зубам, але не робить на них вплив.

  Коли потрібно відбілювати зуби?

  Навіть здорові від природи зуби дуже рідко бувають білосніжними. Соціум дуже високо цінує дійсно красиву білосніжну посмішку. Саме тому однією з найпопулярніших процедур в естетичній стоматології стало відбілювання зубів.

  Як проходить процедура відбілення зубів?

  Для хорошого і стійкого результату процедури, перед проведення сеансу відбілювання в стоматологічному центрі Royal Dental проводиться професійна гігієна зубів, яка є необхідна для зняття твердих і м’яких відкладень.

  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!