fbpx
(096) 313 67 88
(063) 252 21 13

Відгуки наших клієнтів

Залишити і прочитати більше відгуків Ви можете на нашій сторінці на Google Maps

Довгі роки посмішки, яка прикриває усі зуби позаду завдяки команді професіоналів в стоматології Royal Dental. Довго не наважувалася поставити вініри через суперечливі погляди та відгуки в інтернеті та побачивши сайт цієї клініки, одразу зрозуміла, що мені туди і не помилилася. Не бійтеся міняти свої зубки, адже міняється не лише вигляд але і стиль життя! Дякую за щиру та білосніжну посмішку!

Гальків Маряна Львів

Тільки приємні враження від роботи команди Royal Dental. Дуже хороше відношення, сучасне обладнання, висока якість роботи!!Щиро дякую за чудову нову посмішку!) Задоволена якісною та вчасною роботою і в подальшому буду звертатися тільки до вас.
Рекомендую всім! З стоматологією Royal Dental дійсно отримаєте високопрофесійну роботу, чуйне відношення та хороший настрій!

Федорюк Аліна Тернопіль

I’m being very grateful for an amazing job that has been done in a very short period of time. Totally excited about the result!! Finally  I have  a smile I dreamt of for a long time! Here works a team of enthusiastic professionals that are highly dedicated to deliver the  result each  patient expects..The work has been done according to high european standards. The whole time i had a feeling of being in good hands and having made a right decision  with dental clinic. So based on  personal experience can only recommend Royal Dental , I have no regrets at all.

Zeidler Irina Мюнхен

Wanted to say a huge thank you to the Royal Dental for the beautiful work they did for me. Can’t believe how much was done just in one week! So glad a friend has introduced me to this team of dedicated, talented professionals. These guys are really passionate about what they do.
And it’s not just the attitude. The equipment in the clinic is simply unbelievable! State of the art! Much better than what I have seen here in the UK.
If anyone want to see my beautiful city Lviv and do something useful at the same time, I can’t recommend these guys strong enough!

Viktoriya Matthews Royal Tunbridge Wells

Хочу висловити свою подяку за чудовий сервіс в клініці Royal Dental і привітне ставлення до пацієнтів .Вражена блискучою чистотою та найновітнішим обладнанням . Особлива подяка лікарю Софія Яремко за її неперевершену працю з пацієнтом . Дуже приємно, що у Львові є така клініка де можна отримати обслуговування на такому рівні !!!

Маряна Кузик Львів

Royal Dental-велике спасибі Вам,за професійний підхід,відданість своій справі та високу якість роботи,приходити до Вас на прийом,це одне задоволення,завжди привітні,дружні та усміхнені.
Результат бездоганний.Я задоволена голівудською посмішкою на всі 32!!!Результат перевершив моі сподівання…красива посмішка та ще й за такий короткий час,спасибі.
Сучасне обладнання на вищому рівні,яке абсолютно не поступається закордонним клінікам.Ви професіонали своєі справи!За любки буду Вас рекомендувати,та чекаю зустрічі з Вами!Бажаю Вам хороших,та вдячних пацієнтів!!!

Лілія Данилків Лондон

Стоматологічна клініка Royal Dental викликала у мене прихильність та довіру з першого погляду.Затишна атмосфера,привітний персонал,стильний інтерєр сучасні інноваційні технологіі,яких немає у інших клініках.Робила тут вініри.Надзвичайно задоволена результатом. стоматологи та зубні техніки-справжні професіонали у своій справі.Рекомендую лише Royal Dental,якщо ви хочете мати голівудську усмішку!

Вахула Андріана Львів

Довго не могла наважитись зробити вініри, хоча з дитинства комплексувала за проблемної посмішки. Здавалось, що це надто кардинальний крок. Неодноразово зверталась до ортодонтів із своєю проблемою, однак ті відмовлялись від лікування, аргументуючи це тим, що брекети мою ситуацію не виправлять.
Після першої косульнації в клініці Royal Dental всі сумніви відпали. Професіонали клініки детально роз`яснили мені усі аспекти роботи, допомогли підбрати колір.
Хочу написати, що дана клініка була не першою до якої я зверталась із вказаним питанням, однак лише тут я отримала відповіді на всі питання.
До того я думала, що вініри зроблять мою посмішку сяючою,а зуби рівні, та не враховувала всю складність роботи, таку як форму зубів ( яка б личила саме до мого обличчя) і колір.
Робота була зроблена швидко, жодних незручностей не відчула,. І якщо чесно можу сказати, що саме тут я відчула, що для команди Royal Dental важливо, щоб пацiэнт був задоволений роботою.Бiльше того, лікарі ще довгий час цікавились як я себе почуваю після змiн.І найголовнішим для мене є те, що кожен помічає мою посмішку і робить мені компліменти, однак ніхто не помітив, що ця посмішка не подарована мені природою.
РЕКОМЕНДУЮ ТАКУ РОБОТУ ДОВІРЯТИ ЛИШЕ ПРОФЕСІОНАЛАМ КЛІНІКИ ROYAL DENTAL.

Куч Юлія Рим

Хочу поблагодарить всех людей,которые участвовали в создании моей новой улыбки!И виразить отдельную благодарность ювелиру Роману за его прекрасную роботу!Всем советую обращаться в Royal Dental,там работают профессионалы своего дела!Ви не пожалеете о своэм выборе!

Зубейко Эвген Одеса

    ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
    +
    Передзвоніть мені!