fbpx
(096) 313 67 88
(063) 252 21 13

Видалення зуба Львів

Одна із основних послуг хірургічної стоматології – видалення зубів.

Вирвати зуб за адекватною ціною у Львові можливо. Головне, щоб вартість співпадала з якістю. Сучасне видалення зубів проходить з мінімальним стресом для пацієнта.

//royaldental.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/vyrvaty-zub-lviv-scaled.jpg
Замовити дзвінок

  або дзвоніть (096) 313 67 88

  Показання до процедури можуть бути різними:

  • Руйнування частини зуба, коли зберегти його за допомогою пломбування та інших терапевтичних чи ортопедичних процедур неможливо;
  • Сильний нахил чи висування зубів, що травмує сусідні м’які тканини чи заважає протезуванню;
  • Суттєве зміщення;
  • Перелом кореня внаслідок травми;
  • Неможливість доступу для лікування (основна причина видалення зуба мудрості);
  • Неможливість чи неефективність ендодонтичного лікування;
  • Пародонтит важкого ступеня;
  • Ортодонтичні чинники.
  Royal Dental:🔸 Безболісне видалення зуба мудрості
  🔸 Сучасне обладнання
  🔸 Команда професіоналів
  Наша адреса:🔸 Львів,
  вул. Героїв Крут 11 б

  Основні протипоказання, які обов’язково необхідно обумовити з лікарем – цукровий діабет чи серцево-судинні захворювання в стадії декомпенсації, нещодавній інфаркт міокарда, гострі вірусні респіраторні захворювання, стоматити та інші інфекції в ротовій порожнині, загострення психічних захворювань.

  Етапи екстракції зуба:

  • знеболення (місцеве або повна седація);
  • відкриття доступу до зуба;
  • поділ зубу на частини при необхідності;
  • видалення зубу з ротової порожнини;
  • накладання швів для пришвидшення процесу загоєння.

  Після процедури видалення лікар-стоматолог надає пацієнту усі необхідні рекомендації щодо зняття больового синдрому та гігієни після хірургічного втручання. Пацієнтам не варто переживати, адже при дотриманні інструкцій процес загоєння проходить швидко та безпроблемно.

  Видалення ретинованих і дистопованих зубів

  Зуби, які не можуть самостійно прорізатись називають ретинованими. Він створює больові відчуття і видаляється, якщо немає перспектив його прорізуванню та вставанню на своє місце. Дистоповані зуби прорізалися, але ростуть і не вірному напрямку та можуть змістити весь зубний ряд. За показанням лікаря їх так само можуть видалити.

  Видалення зуба мудрості у Львові: ставлення лікарів

  Не всі «вісімки» варто видаляти. При огляді лікар звертає увагу на загальну ситуації. Якщо зуб мудрості не створює дискомфорту, немає карієсу, росте правильно – його залишають. Адже ми знаємо, що видалення – крайній захід. Але при наявності чинників ризику лікар може запропонувати екстракцію. Навіть якщо зуби мудрості не прорізались – не втрачайте пильності. Варто зробити панорамний знімок щоб бути впевненим у відсутності проблем у майбутньому.

  Важливо пам’ятати, що не потрібно терпіти біль. При мінімальній підозрі на проблему варто прийти на консультацію. При утворенні запального процесу видалення доведеться відкласти і приймати антибіотики.

  Лікарі клініки Royal Dental продемонструють усю турботу та майстерність, щоб процес видалення та реабілітації пройшов максимально легко та без ускладнень.

  Видалення зубів у медикаментозному сні (седація)

  Страх стоматологів – не жарт та не дитячий каприз. Це фобія, яка входить в десятку найпоширеніших. Люди, які страждають від дентофобії, переживають надзвичайно сильний стрес навіть при думці про необхідність відвідати стоматолога. Пережиті в дитинстві емоції змушують боятися не тільки можливого болю, а й звуку бормашини та запаху клініки. Пацієнти відкладають візит до стоматолога та часто мають серйозні проблеми.

  Для уникнення стресу таким пацієнтам рекомендують лікування у стані повної седації. В стані медикаментозного сну людина знаходиться без свідомості, а значить не відчуває стресових факторів. Процедура показана:

  • пацієнтам із фобіями;
  • захворювання ЦНС (ДЦП, Альцгеймер та інше);
  • дітям
  • людям з низьким больовим порогом.

  Пам’ятайте, що це абсолютно безпечна та контрольована процедура.

  Видалення зубів в Royal Dental у Львові

  Стоматологічна клініка Royal Dental пропонує цілий спектр послуг, включаючи видалення зубів, видалення кісти зуба, часткове видалення інфікованого кореня, зубозберігаючі операції, пластику вуздечок, тощо.

  Для хірургічних маніпуляцій використовуються тільки якісні та сучасні анестетики, а найновіші інструменти повністю безпечні та запобігають травматичному впливу на тканини.

  Ми використовуємо виключно надсучасне обладнання та інструменти, а наші досвідчені лікарі точно знають, як провести неприємну процедуру максимально комфортно та безболісно для пацієнта. Дбати про красу та здоров’я посмішки із Royal Dental стало значно простіше!

  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!