fbpx
(096) 313 67 88
(063) 252 21 13

Ортодонт Львів

Ортодонтія виправляє патології прикусу та надмірну скупченість зубів, положення у порожнині рота окремих зубних одиниць. Для цього ортодонти Львова використовують як знімну, так і незнімну апаратуру. Який апарат буде доречний у конкретному випадку, спеціалісти Роял дентал обговорюють на консультації. По можливості враховується думка пацієнта. Береться до уваги ступінь порушення скупченості.

Замовити дзвінок

  або дзвоніть (096) 313 67 88

  Виправлення прикусу лікарем-ортодонтом у Львові позбавить багатьох комплексів, попередить значні витрати на лікування та протезування у майбутньому та навіть покращить пропорції обличчя. Ви отримаєте більш привабливий профіль.

  Чи є вікові обмеження для виправлення скупченості та інших патологій положення? Зубний ряд можливо вирівняти і дітям, і дорослим. Дитячий ортодонт знає, як переконти малюка чи підлітка лікуватися. Наприклад, лікарі ортодонти Львова можуть застосовувати кольорові брекет-системи та пластинки. Часи, коли після підліткового віку дорогоцінний час на покращення усмішки невідворотно втрачався, минули.

  Ортодонтія Львова дуже якісна, естетична. Сучасні методи вирівнювання зубного ряду дуже швидко виправляють положення. Минули часи, коли для цього потрібно було 1.5-2 роки. Видимий результат буде за 2-3 місяці, проте його необхідно закріпити.

  Ортодонт Львів

  Чи є правила, яких треба дотримуватися при виправленні прикусу у Львові?

  Спеціаліст робить усе, щоб той результат, який показав пацієнту за результатами моделювання був втілений у життя. Від вас теж чимало залежить: дотримуєтеся гігієни зубів чи ні, вживаєте заборонені лікарем ортодонтом у Львові продукти, чи ні. Дотримання графіку візитів є запорукою успіху. Кожен такий візит наближає той час, коли у вас будуть рівні красиві зубки! І дискомфорт, який був після перших корекцій, стане поступово зникати. Лише у деяких поодиноких випадках допустимо вживати знеболюючі препарати.

  Чому вирівнювання зубів у Львові вирішує не лише питання естетики?

  вирівнювання зубів Львів

  Бо ця проблема негативно впливає на організм в цілому. Може навіть спричинити виникнення головного болю чи проблем із травленням. Причиною, чому так відбувається, є неповне пережовування їжі.

  Цього можна і треба уникнути, адже сучасна ортодонтія лікує пацієнтів будь-якого віку, дає радість красивої здорової усмішки як дошкільнятам, так і людям похилого віку.

  Останнім найчастіше потрібне виправлення прикусу перед процедурою протезування. Лікар ортодонт у Львові швидко знайде рішення і в цьому непростому випадку.

  Чому ми говоримо про те, що з віком стає важче виправити ситуацію? Бо зуби пересуваються повільніше. Це нормальний фізіологічний процес.

  Тому потрібно більше часу для того, щоб їх вирівняти. Але це не означає, що ми відмовляємо за цим критерієм нашим пацієнтам. Просто просимо їх бути більш терплячими.

  Royal Dental - це🔸 Професійне виправлення прикусу
  🔸 Сучасне обладнання
  🔸 Власна лабораторія
  Наша адреса:🔸 Львів,
  вул. Героїв Крут 11 б

  І так: доволі часто якісне протезування без виправлення прикусу неможливе. Тож проблемою радимо займатися разом із ортодонтом у Львові заздалегідь.

  Чому виникають проблеми із прикусом, які потребують втручання ортодонтів Львова?

  Тут грають роль кілька факторів, при чому на більшість з них вплинути профілактично важко:

  • генетика;
  • травми;
  • неправильне прорізування;
  • шкідливі звички, наприклад, смоктання пальця, сон постійно на одному і тому самому боці.

  У такому випадку потрібна попередня діагностика. Робиться панорамний знімок, що показує точне положення усіх зубів. На першому етапі необхідне моделювання готового результату. Ви будете знати наперед, на що можете розраховувати.

  За потреби до лікування ортодонтами у Львові залучаються також фахівці суміжних спеціальностей:

  • ендодонтисти, що лікують канали зубів;
  • стоматологи-хірурги, що виривають зуби;
  • ортопеди, що роблять на час ортодонтичного лікування тимчасові коронки;
  • гігієністи, що дбають про чистоту ваших зубів;
  • протезисти, що відновлюють втрачені зубні одиниці знімними, частково знімними та незнімними протезами.

  У процесі лікування ортодонт у Львові робить усе для вашого максимального комфорту. Ми практикуємо як виправлення із видаленням зубів, так і без нього. Багато що залежить від клінічної ситуації. Не завжди можна забезпечити зубам достатньо місця, тому є таке поняття, як видалення за ортодонтичними показаннями.

  Приходьте, будемо раді допомогти зробити усмішку ідеальною!

  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!