fbpx

Вирівнювання зубів

Ортодонтія – галузь стоматологічної науки, робота якої спрямована на виправлення прикусу.

Сьогодні це один з найбільш популярних та перспективних напрямків у естетичній стоматології.

В стоматологічному  центрі Royal Dental лікар ортодонт підбере індивідуальну систему для вирівнювання зубів Вам або Вашій дитині. Адже у нас є фахівець у роботі з дітьми – ортодонт дитячий. Якщо Вам не вдалося переконати дитину на вирівнювання зубів – приведіть його до нас.

Наш лікар вміє знаходити спільну мову навіть з «найпринциповішими» пацієнтами.
Стоматологічна клініка  Royal Dental – це якісна і естетична ортодонтія.

Телефонуйте: (096) 313 67 88
Google+
Pinterest

Вирівнювання зубів у Львові для дітей та дорослих

Турбота про посмішку – це не лише питання естетики. Неправильний прикус може впливати на стан здоров’я зубів і призводити до проблем скронево-нижньощелепного суглоба. Сучасні технології виправлення подібних дефектів дають приголомшливі результати і є абсолютно безпечними.

Неправильний прикус може з’являтися з багатьох причин – це і генетика, і повсякденні звички, і травми зубів. Генетично можуть передаватися і такі дефекти, як відсутність деяких зубів або їх неправильний порядок. Якщо щелепа малюка занадто мала, зубам не вистачає місця та вони починають виштовхувати один одного. Навіть втрата зуба у зрілому віці з часом нерідко призводить до дефектів: сусідні зуби роз’їжджаються, щоб зайняти вільне місце.

Існує ціла класифікація різних аномалій прикусу. Верхні зуби можуть видаватися вперед, зміщена серединна лінія, скупченість зубів або їх розрідженість, сильне випинання верхнього або нижнього ряду, зміна напряму росту чи положення окремого зубу, тощо.

Різновиди брекетів на зуби: керамічні, сапфірові брекети

Виправити криві зуби, безумовно, можна, однак метод корекції буде залежати від виду аномалії і серйозності проблеми. Є випадки, які вимагають хірургічного втручання. Однак зазвичай достатньо брекетів чи використання інших систем. Всі їх умовно класифікують на системи тривалого носіння чи знімні, наприклад – капи на зуби.

Брекети – це невеликі пластинки, які кріпляться на зубах за допомогою спеціального клею і з’єднуються один з одним за допомогою металевої дуги. Існує кілька основних різновидів:

 – Металеві брекети на зуби. Вони найдоступніші за ціною, але менш естетичні. Зате вони забезпечують мінімальну силу тертя між дугою і пазом та швидше справляються з вирівнюванням.

 – Керамічні брекети. Дорожчі, але естетичніші. Завдяки спеціальним керамічним накладкам, такі брекети максимально непомітні. Вони приймають колір емалі, але не фарбуються їжею. Основна перевага – міцність. Такі брекети майже неможливо випадково пошкодити чи розкришити. За рахунок цього їх легше знімати після завершення лікування.

 – Сапфірові брекети. Міцні та прозорі, ідеально пасують власникам білосніжної емалі.

Також існують лінгвальні брекети, що встановлюються на внутрішню сторону зубів, безлігатурні системи, спеціальні вініри, спеціальні пластини для дітей, капи та силіконові трейнери.

Послуги ортодонта у Львові

Стоматологічна клініка Royal Dental у Львові пропонує широкий спектр послуг з відновлення та реставрації зубів. Серед них – послуги професійного ортодонта, який проведе попередню діагностику, допоможе обрати оптимальне вирішення проблеми та проведе всі необхідні процедури.

Неправильний прикус здатен створити значно серйозніші проблеми, ніж суто естетичні. Вважається, що викривлені зуби більш схильні до пошкоджень, частіше провокують захворювання ясен, призводять до труднощів з пережовуванням, болів у лицьових та щелепних м’язах, порушень дикції, тощо. І тоді пластинка на зуби стає справжнім порятунком.

Наші лікарі оберуть систему вирівнювання зубів для дорослих та дітей. Ми використовуємо лише надсучасне обладнання та гарантуємо не тільки бездоганну якість, а й максимальний комфорт. З фахівцями Royal Dental легко позбавитися страху стоматологів. Зате посмішка завжди буде яскравою, сяючою та бездоганною.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!