fbpx
(096) 313 67 88
(063) 252 21 13

Брекети Львів

Брекети у Львові є незнімною апаратурою для вирівнювання зубів. Вони замінили громіздкі незручні пластинки, які до того ж порушували мовлення. Діти нерідко відмовилися носити їх. А для дорослих ефекту вже не було.

Замовити дзвінок

  або дзвоніть (096) 313 67 88

  Брекет-системи кріпляться за допомогою безпечного клею до зовнішньої або внутрішньої поверхні зубів. Поставити брекети у Львові буде правильним рішенням при легких та середнього ступеня важкості патологіях прикусу. Сучасні брекет-системи доступно за ціною та непомітно виправляють прикус. Носінням брекетів у дорослому віці вже нікого не можна здивувати.

  брекети львів

  Види порушень прикусу, які корегують брекети у Львові

  Більш, ніж 90% людей мають неправильний прикус. Більше половини випадків передаються від батьків. Найчастіше розмір щелеп не відповідає розмірам зубів.

  Дистальний прикус є станом, коли нижня щелепа недорозвинена. Мезіальний прикус означає, що нижня щелепа розвинена надто сильно та видається уперед.

  Глибокий прикус – різновид порушення, при якому верхні зуби при змиканні закривають більше 50 % довжини нижніх зубів.

  Перехресний прикус є станом, коли щелепи неправильно змикаються між собою, відхиляючись від серединної лінії.

  Брекети. Ціна у Львові 2023

  До того, як у дитини починають мінятися зуби, для виправлення прикусу достатньо пластинок або трейнерів. Надалі ці засоби можуть використовуватися лише у якості допоміжних. Нехай вас не лякає вартість брекетів у Львові: якщо дитина вже стала підлітком, то усі інші методи будуть неефективні. Ви витратите і час, і кошти. Основою лікування при зміні молочних зубів на постійні за сучасними стандартами є виключно брекет-системи різних типів.

  Проте бувають такі складні випадки, що потрібне навіть хірургічне втручання. У процесі операції змінюється розмір та положення щелеп. Звичайно, такі операції є дорогими, мають тривалий реабілітаційний період. Після них часто також потрібне лікування ортодонтичними апаратами.

  Наші ортодонти намагаються більшість патологій прикусу подолати без такого радикального болючого кроку. Брекети у Львові встановлюють, починаючи з 12 років. Верхньої межі немає. Кожен може разом із лікарем обрати зовнішній вигляд та прийнятну ціну такого ортодонтичного апарата. Для дітей є кольорові варіанти. Наші лікарі нерідко перетворюють виправлення прикусу на гру.

  ціна брекетів у львові

  Різновиди та скільки коштують брекети у Львові?

  Сучасні брекет-системи класифікуються за матеріалом виготовлення наступним чином:

  • Металеві – надійні та дешеві, швидше за інші виправляють прикус.
  • Керамічні – менш помітні, але дорогі, легше знімаються.
  • Сапфірові – найбільш естетичні брекети, на них не накопичується наліт.

  Лігатурні брекети (Львів) носять разом із резинками та підкручують раз на місяць.

  Більш сучасний тип брекетів безлігатурний. Вони акуратні та не вимагають частого лікарського втручання.

  Ціна брекетів у Львові, якщо вони саморегулюючі, може у 2 рази перевищувати вартість лігатурних. Кожен обирає сам, виходячи із фінансової складової.

  Правила догляду

  Для догляду за зубами вам потрібні будуть зубні щітки та йоржики. У стоматології у Львові для дорослих та дітей лікарі навчать усім цим користуватися. Це нескладно. Головне, щоб у раціоні під час лікування не було багато солодкої їжі. Не можна вживати морозиво та горіхи, надто гарячі та холодні напої. Краще вживати страви із фаршу, а не цілого м’яса.

  Якість чищення зубів дітьми на час лікування брекетами у Львові мають контролювати батьки. Є спеціальні таблетки, які допомагають виявити зубний наліт на зубах.

  І звісно, як би ви гарно не чистили зуби, поставивши брекети у Львові, частіше робіть професійну гігієну ротової порожнини. Вдома належна якість чищення зубів не може бути забезпечена. Якщо не хочете мати проблеми у вигляді множинного карієсу та плям на емалі після зняття системи, радимо до цієї рекомендації неодмінно прислухатися.

  Чекаємо на консультації ортодонта у нашій клініці! Разом оберемо прийнятну вартість брекетів у Львові. Завжди ідемо на зустріч нашим цілеспрямованим пацієнтам! Разом ми зробимо усе для красивої здорової усмішки на всі 32!

  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!