fbpx
(096) 313 67 88
(063) 252 21 13

Імплантація зубів

Наразі імплантація – одна серед найбільш прогресивних практик у сучасній актуальній стоматології. Вона допомагає людині відновити зубний ряд та його естетику. Це відбувається шляхом імплантації (вживляння) циліндра з титану в кістку. Далі на цей циліндр «надягається» коронка. Великий прорив у цьому напрямку стався в останні кілька десятиліть. Імпланти зубів у Львові можна встановити саме у нас.

Замовити дзвінок

  або дзвоніть (096) 313 67 88

  Важливою та вагомою перевагою імплантації стала відсутність потреби пошкодження та обточування сусідніх зубів. Сучасні методи дозволяють поєднувати індивідуальні імпланти з протезуванням у будь-якій потрібній комбінації задля відновлення зубного ряду.

  Лікар-стоматолог повинен забезпечити не тільки правильну фіксацію імпланта та протезів, але й комфортне їх використання, що дозволить пацієнтам нормально їсти та розмовляти, а природний вигляд не викликатиме в оточення сумнівів у своїй натуральності.

  Типи зубних імплантів, які можна встановити в Royal Dental

  Загалом існує велика кількість різних видів систем, їх нараховується більше ніж сто. Вони відрізняються як за вартістю, так і за матеріалами, з яких виготовлені. Багатьох цікавить імпланти зубів та їх ціна у Львові. В нашій клініці до питання вибору імплантів підійшли з увагою, адже треба було знайти оптимальні варіанти по співвідношенню між вартістю та якістю. Також було важливо обрати асортимент, який був би комфортний для пацієнтів з різним бюджетом.

  У Royal Dental ми пропонуємо:

  1. MISS.
  2. Alfa Bio.
  3. Bio Horizont.
  4. Straumann
  5. Slactive
  6. Roxolid.

  Незнімне протезування зубів у Львові – операція All on 6 (все на 6)

  Імплантація зубів Львів all in 6

  Даний вид імплантації застосовується для відновлення зубного ряду при втраті на одній чи двох щелепах багатьох зубів. Зазвичай пересадка кісткової тканини не потрібна. Отже, це чудовий варіант для тих пацієнтів, у яких кістка щелепи має низький об’єм або щільність.

  Royal Dental - це🔸 Якісна зубна імплантація
  🔸 Сучасне обладнання
  🔸 Власна лабораторія
  Наша адреса:🔸 Львів,
  вул. Героїв Крут 11 б

  All on 6 – чудова альтернатива звичайним ортопедичним протезам, довготривала та стабільна.

  Переваги:

  • надійність та довговічність;
  • відсутність трансплантата;
  • швидкість – протези встановлюються в день проведення операції;
  • менша ціна ніж на інші імпланти.

  Переваги процедури імплантації в Royal Dental

  Нажаль, така послуга дуже кропітка і не дешева. Тому пацієнт хоче бути впевнений, що за свої кошти отримує якісну послугу. Варто пам’ятати, що імпланти дуже довговічні та при правильній постановці вони слугують десятками років. Розуміючи всю відповідальність ми створили найкращі умови. Наша клініка має наступні переваги:

  1. Лікар, який займається імплантацією – стоматолог вузької спеціалізації з окремою ліцензією. Це означає, що спеціаліст працює тільки за цим напрямком і має великий досвід.
  2. Ми – перша у Львові цифрова клініка. Для діагностування та позиціювання ми використовуємо новітні комп’ютерні технології. Це дозволяє встановити імплант максимально якісно, а його зовнішній вигляд буде ідеальним.
  3. Власна 3D-лабораторія.
  4. Велике різноманіття безметалевих конструкцій.
  5. Над вашою посмішкою працюватиме команда спеціалістів. Кожен з них відповідає за свій сектор роботи, а це означає контроль на всіх етапах процедури. Індивідуальний підхід для кожного пацієнта - відсутність «стандартних» рішень.

  Зубна імплантація у Львові

  Частіше за все така процедура – гостра потреба і вона є одною з найпопулярніших зараз. На щастя вона давно не має нічого спільного із неактуальними протезами, які ми колись бачили у наших бабусь та дідусів. Раніше процедури були не делікатні, пацієнти хотіли один відновлений зуб і отримували ще два зруйновані зуби поруч. Зараз же кожен зуб можливо відновити індивідуально без будь-якої шкоди, зберігши здоров’я сусідніх. У Львові ця процедура доступна усім охочим в клініці Royal Dental.

  Великим плюсом процедури імплантації можна назвати подальшу гігієну. Застарілі протези ускладнюють її та часто викликають проблеми пародонту. Сучасні імпланти чистять так само як і звичайні зуби, жодних відмінностей. Щоб уникнути проблем із шийкою стоматологи рекомендують використовувати іригатор.

  Імпланти зубів: вартість та нюанси

  Висока популярність послуги викликана чисельністю переваг. Серед них можна виділити:

  • Абсолютно природній зовнішній вигляд. Коронка виготовляється таким чином, щоб не відрізнятися від справжніх зубів. Вона має анатомічну форму, природну флуоресценцію, розмір. Якісний імплант неможливо відрізнити від звичайного зуба.
  • Відсутня атрофія кісток завдяки максимальній схожості на справжній зуб. Імплант має корінь, під час приймання їжі та жування створюється необхідний тиск.
  • Форма ясен залишається природною. Естетичний вид м’яких тканин так само важливий, як і вигляд самої коронки. Посміхаючись, людина демонструє зубний ряд і оголює ясна. Вони мають виглядати так само природно, бо саме це й показуватиме якість проведеної процедури.
  • Ви можете їсти те, що вам завгодно, жодних обмежень! Вам не потрібно буде думати чи можна поласувати свіжим яблуком чи пожувати горішки. Імпланти повністю відповідають характеристикам справжнього зуба.
  • При імплантації сусідні зуби залишаються неушкодженими та не обробляються. Ніякого обточування та видалення нервів.

  Єдиний нюанс – ціни на імпланти зубів у Львові. Звичайно, якісні імпланти не дешеві, але якщо подумати скільки років прослужить такий зуб – вартість стане абсолютно виправданою. До того ж вони не руйнуються карієсом, та що це економія на лікуванні. Крім того процедура дозволить зберегти здоров'я інших зубів.

  До кого звернутися?

  Якщо вам потрібно встановити імпланті, звертайтесь до нашої стоматологічної клініки. Найкраща апаратура та лікарі з багаторічним досвідом у протезуванні нададуть вам повний комплекс послуг. Вас проведуть через усі необхідні етапи від консультації та діагностики, до створення проєкту вашої майбутньої посмішки. Робота почнеться тільки тоді, коли запланований результат вас повністю задовольнить.

  На вибір вам запропонують різні види імплантів, починаючи від класичних MISS, Bio Horizont чи Alfa Bio до елітних Straumann, Slactive чи Roxolid. Найкраще та єдине у своєму роді комп’ютерне оснащення забезпечить ідеальне позиціонування майбутнього зуба, а досвідчений хірург-імплантолог вузького профілю втілить у життя найскладніші рішення.

  Послуга Ціна
  1 Консультація стоматолога + фотопротокол ( складання кошторису + детальний план лікування) від 500 грн
  2 Онлайн консультація лікаря стоматолога хв (телефоном / Zoom / Viber / Telegram) Безкоштовно
  3 Ціна на імплантацію зубів від 450 євро. Більш детально звертайтесь за консультацією.
  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!