fbpx

Зубна імплантація

Імплантація – найбільш перспективний, актуальний і успішний напрямок в стоматології. Це технологія вживлення титанового циліндра в кісткову тканину з подальшим встановленням коронки. Благополучно практикується вже не одне десятиліття.

Однією з переваг даного методу є заміна відсутнього зуба без потреби обпилювання сусідніх здорових зубів (як у випадку з мостоподібними протезами). При втраті цілої групи зубів також можна скористатися протезуванням на імплантах, з подальшим вибором найрізноманітніших конструкцій.
Саме імплантація зубів забезпечує максимально міцну фіксацію, правильний розподіл жувального навантаження, натуральний зовнішній вигляд зубів і практично необмежений термін служби.

Які типи зубних імплантів використовуються в Royal Dental.

У глобальному масштабі існує понад 100 різних систем імплантів у використанні. Від дешевих і до найдорожчих. До вибору системи імплантів ми підійшли з великою скорпульозністю, і дійшли висновку, що пацієнт має мати можливість вибору. Тому ми пропонуємо декілька систем імплантації. Від стандартних середньо-статистичних добре зарекомендованих систем (MISS, Alfa Bio, Bio Horizont) і до елітних таких як Straumann. Straumann ряд систем зубних імплантів, таких як Slactive i Roxolid.

Переваги імплантації в Royal Dental

1. Ліцензійний хірург-імплантолог вузького профілю. Який спрямовує всі свої сили і діяльність тільки у цьому напрямку.
2. Royal Dental є першою у Львові цифровою клінікою. За допомогою комп’ютерного обладнання, імпланти будуть зпозиціоновані в правильних місцях. Точно там де буде ваш майбутній зуб.
3. Безліч видів безметалевих конструкцій на імплантах, запропонованих нашою 3d лабораторією.
4. Розумно і індивідуально підібрана конструкція, особисто для пацієнта. Адже над вашою усмішкою працює команда професіоналів Royal Dental. А не один стоматолог, який до кінця не розуміє як має виглядати кінцевий результат вашої конструкції.

Ціна імплантів від 450$

Телефонуйте: (096) 313 67 88
Google+
Pinterest

Зубна імплантація у Львові

Одна із найпопулярніших стоматологічних послуг – імплантація зубів. Сучасні імпланти вже давно не мають нічого спільного із застарілими протезами, справжнім кошмаром минулих років.

Будь-які ортопедичні конструкції, встановлені з опорою на природні зуби, з часом руйнують їх. Таким чином один відновлений зуб руйнує два сусідніх. Плюс імплантації в тому, що втрачений зуб відновлюється без будь-якого негативного впливу на своїх сусідів, зберігаючи усмішку здоровою і красивою.

Розглядаючи плюси і мінуси імплантації зубів, варто згадати про гігієну порожнини рота. На відміну від звичайних протезів, імплантати не вимагають особливого догляду. Їх можна чистити, як і натуральні зуби, але при цьому вони не схильні до карієсу та інших захворювань. Для догляду за шийкою зазвичай достатньо користуватися іригатором.

Імпланти зубів: ціна та інші особливості

Імплантація зубів має численні переваги:

 – Відтворення зуба в його природному вигляді. Коронки на імплантат виготовляються індивідуально та практично не відрізняються від власних зубів за кольором, формою та розміром. Особливо це важливо, коли мова йде про так звану зону посмішки.

 – Запобігання атрофії кісткової тканини. Конструкція максимально наближена до форми справжнього зуба: у неї є корінь, який не дає кістковій тканині атрофуватися. Імплантат забезпечує такий же жувальний тиск зсередини, як і натуральний зуб, тому щелепна кістка не позбавляється навантаження.

 – Збереження форми ясна. Застарілі протези не здатні забезпечити природний вигляд м’яких тканин. При імплантації використовується спеціальний формувач, що зберігає естетику ясен.

 – Немає обмежень в їжі. Оскільки імплантат практично нічим не відрізняється від звичайного зуба, з ним можна їсти будь-які продукти, на відміну від протезів. До того ж, при імплантації навантаження не переноситься на сусідні зуби-опори.

 – Імплантація не вимагає обробки здорових зубів. Установка протезів завжди впливає на сусідні зуби. При імплантації вони зазвичай не зачіпаються зовсім. Їх непотрібно депульпувати чи обточувати.

Одне із основних питань, пов’язаних із імплантами зубів – ціна. Але витрати на процедуру у повній мірі окупаються якісним, надійним та довговічним результатом, сяючою посмішкою та відсутністю дискомфорту.

Встановлення зубних імпалнтів у Львові

Стоматологічна клініка Royal Dental у Львові пропонує комплексний підхід та професійну імплантацію зубів з попередньою діагностикою, консультуванням, створенням дентальної фотографії та проектуванням майбутнього результату до початку роботи. Наша клініка оснащена надсучасним обладнанням, щоб процедура була максимально комфортною та результативною.

Ще один плюс імплантації зубів – це те, що якісний імплантат може служити все життя. Періодично доводиться міняти коронку, але і її термін експлуатації зазвичай – близько 10 років. За рахунок того, що форма щелепи не змінюється, зуби імпланти не потрібно регулярно корегувати.

В роботі ми використовуємо різні види ретельно відібраних система імплантації, від класичних MISS, Bio Horizont чи Alfa Bio до елітних Straumann, Slactive чи Roxolid. Ексклюзивне комп’ютерне оснащення забезпечує бездоганне позиціонування майбутнього зуба, а досвідчений хірург-імплантолог вузького профілю втілить у життя найскладніші рішення.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!